rezervace | adresa klubovny: Pitterova 1, Praha 3 | admin  

4. přístav Jana Nerudy

Magistrát hl. města Prahy Městská část Praha 3

Co nás čeká a nemine:

2.12.2023

Bazén v Suchdole

Další díl plaveckého zdokonalování. Prodloužili jsme pronájem na 4h (12-16h) a oddíly se budou střídat. Na Bobříky tentokrát vychází závěrečná část.
sraz v sobotu ve 14h ve vestibulu bazénu Suchdol, Kamýcká 129.
s sebou plavky, ručník, mýdlo, případně masku, ploutve, šnorchl, brejličky na plavání (pokud něco z toho máte), 100,- Kč.
návrat v neděli po 16h do vestibulu bazénu nebo v 17:15 do klubovny.
9. a 10.12.

Nácviky na vánoční besídku

Hlavní nacvičovací den na besídku bude v neděli 10.12. Pokud se tedy někdo chystá jen na jeden den, směřujte to ne neděli dopoledne. V sobotu bude sraz až po obědě a budeme především připravovat kostýmy a dekorace. Kdo jede na besídku, ale tento víkend nemůže, tak mu bude přidělena role, na kterou stačí nácvik na schůzce a sobotní dopoledne před vystoupením. V klubovně bude možné přespat, také mezi nácviky zařadíme nějakou aktivitu venku, zejména bude-li ještě sníh, takže mít nějaké solidní oblečení a boty na ven.
sraz v sobotu ve 14h v klubovně, v neděli v 9:00 v klubovně. Za soboty na neděli je možné v klubovně přespat.
s sebou domluvené rekvizity, svačinu, na sobě věci, ve kterých je možné provádět aktivity venku. Večeře v sobotu, snídaně a oběd v neděli budou společné. Kdo zde bude spát, nemusí si brát spacák, v klubovně je jich dostatek.
návrat v sobotu po 18h kdykoliv, v neděli budeme v klubovně do 16h.
16.-17.12.2023

Vánoční besídka přístavu

Na letošní vánoční besídku jedeme společně celý přístav na víkend na skautskou základnu v Pardubicích. Nacvičovat budeme o víkendu týden předtím. Na oba víkendy vyplňte přihlašování včas, budeme podle toho rozdělovat role na naše vystoupení. Odjíždíme už v pátek, prosím o pečlivé vyplnění přihlašování, musíme koupit lístky na vlak s dostatečným předstihem, abychom zajistili místenky.
27.12.-2.1.2023

Vánoce a Silvestr v Čerčanech

Vánoční prázdniny budou zájemci prožívat společně u Gumy na chatě, jak jinak než v duchu událostí v městečku Faramond na Aljašce. Může se přihlásit kdokoliv napříč věky a oddíly, kdo se nebojí prožít dobrodružství jako osadníci při osídlování tohoto kousku Ameriky. Je možné se zúčastnit i části akce, pak je ale nutné zajistit dopravu tam či zpět a domluvit čas příjezdu či odjezdu, abychom byli na místě. Chata, kde budeme bydlet, je v osadě Ztracená stopa č.254.
4.-11.2.2024

Zimní lyžařský tábor Špindlerův Mlýn

Spouštíme již přihlašování na zimní lyžařský tábor. Letos máme pro přístav jen dvě základny (Bobříci jedou s Želvami a Albatrosy), tak možná dojde k tomu, že budeme muset omezit počet účastníků z jednotlivých oddílů. Pokud tedy již teď víte, zda se váš synek zúčastní či nezúčastní, vyplňte "ano" či "ne" do přihlašovací tabulky co nejdříve. O vývoji situace budeme průběžně informovat.

Přihlašování na akce

Na stránkách máme umístěnou tabulku pro přihlašování na všechny akce.
Pro přihlášení na akci změňte obsah políčka na Ano, v případě neúčasti vyplňte Ne.
U přihlášených se políčko automaticky vybarví zeleně, u omlouvaných červeně.
Oranžová políčka jsou naše komentáře, kde oznamujeme, jak se koho akce týká - i ta jsou určena k přepsání na Ano nebo Ne, případně jiným komentářem.
ZDE JE PŘIHLAŠOVACÍ TABULKA

Světle zelené nadpisy jsou pro Bobříky. Hnědé nadpisy jsou přístavní akce pro všechny. Modré nadpisy jsou akce pro vybrané členy.

ZDE JE LAKROSOVÉ PŘIHLAŠOVÁNÍ

Modrá jména jsou registrovaní hráči ligy a týkají se jich zápasy (modrý nadpis), otevřené turnaje (zelené) a dětské turnaje (žluté), pokud nejsou tmavě modří. Všech se týkají otevřené turnaje a žlutých jmen navíc dětské turnaje.