rezervace | adresa klubovny: Pitterova 1, Praha 3 | admin  

4. přístav Jana Nerudy

Magistrát hl. města Prahy Městská část Praha 3

Co nás čeká a nemine:

6.-10.4.2023

Velikonoční tábor Bobři a Bobříci

Velikonoční akci chystáme napříč všemi oddíly, pojede se do Nového města nad Metují. Na akci se už kromě výprav do okolí, soutěží a her určitě pojede na vodu a bude se i plachtit. Prosíme o brzké PŘIHLAŠOVÁNÍ, abychom měli přehled o účastnících a mohli připravit program.
sraz ve čvrtek v 7:00 v klubovně.
s sebou spacák, kroj, sportovní oblečení, přezutí, převlečení a dobré boty do lesa, převlečení na vodu (neoprén), vodní boty, plavky, ručník, hygienické potřeby, zápisník, tužku, uzlovačku, KPZ, šátek, baterku, lakrosku (kdo má doma), tenisák, nějakou pentli na pomlázku, svačinu na cestu, vybírat budeme 1500,- Kč (300,- Kč/den) - sourozenci platí 1000,- Kč za osobu.
návrat v pondělí v 18:20 do klubovny.

Přihlašování na akce

Na stránkách máme umístěnou tabulku pro přihlašování na všechny akce.
Pro přihlášení na akci změňte obsah políčka na Ano, v případě neúčasti vyplňte Ne.
U přihlášených se políčko automaticky vybarví zeleně, u omlouvaných červeně.
Oranžová políčka jsou naše komentáře, kde oznamujeme, jak se koho akce týká - i ta jsou určena k přepsání na Ano nebo Ne, případně jiným komentářem.
ZDE JE PŘIHLAŠOVACÍ TABULKA

Žluté nadpisy jsou akce převážně jen pro Bobry, světle zelené pro Bobříky. Hnědé nadpisy jsou akce pro všechny (Bobři i Bobříci). Modré nadpisy jsou akce pro vybrané členy.

ZDE JE LAKROSOVÉ PŘIHLAŠOVÁNÍ

Modrá jména jsou registrovaní hráči ligy a týkají se jich zápasy (modrý nadpis), otevřené turnaje (zelené) a dětské turnaje (žluté), pokud nejsou tmavě modří. Všech se týkají otevřené turnaje a žlutých jmen navíc dětské turnaje.