rezervace | adresa klubovny: Pitterova 1, Praha 3 | admin  

4. přístav Jana Nerudy

Magistrát hl. města Prahy Městská část Praha 3

Co nás čeká a nemine:

20.-25.4.2021

Další akce Bobříků

Bohužel ani v tomto týdnu nečekáme, že by mohlo být nějaké normální setkání celého oddílu. Schůzka v úterý 20.4. bude opět venku na Parukářce po dvojicích či s rodinou. Tentokrát to bude olympiáda v netradičních disciplínách. Každá skupinka bude začínat na jiném místě a postupně oběhne všechna stanoviště. Přihlašte se prosím do TABULKY OLYMPIÁDY.
O víkendu jsem plánoval nějakou společnou akci, ale nakonec se konat nebude. Zdá se, že by se na příští či další víkend mohlo rozvolnit tak, abychom mohli konečně udělat velkou společnou akci. Zato ale příší úterý bude už schůzka na vodě.
Tréninky budou dál po dvojicích, tentokrát uděláme v tréninkových dnech vždy dvě dvojice + trenér. Dále se zapisujte do LAKROSOVÉ TABULKY, kde je také postup vyplňování.

Přihlašování na akce

Na stránkách máme umístěnou tabulku pro přihlašování na všechny akce.
Pro přihlášení na akci změňte obsah políčka na Ano, v případě neúčasti vyplňte Ne.
U přihlášených se políčko automaticky vybarví zeleně, u omlouvaných červeně.
Oranžová políčka jsou naše komentáře, kde oznamujeme, jak se koho akce týká - i ta jsou určena k přepsání na Ano nebo Ne, případně jiným komentářem.
ZDE JE PŘIHLAŠOVACÍ TABULKA

Žluté nadpisy jsou akce převážně jen pro Bobry, světle zelené pro Bobříky. Hnědé nadpisy jsou akce pro všechny (Bobři i Bobříci). Modré nadpisy jsou akce pro vybrané členy.

Rozpis schůzek Bobrů

Rozpis témat schůzek. Je k nahlédnutí ZDE