rezervace | adresa klubovny: Pitterova 1, Praha 3 | admin  

4. přístav Jana Nerudy

Magistrát hl. města Prahy Městská část Praha 3

Co nás čeká a nemine:

26.-28.2.2021

EXPEDICE POLAREX

28.2. 13:50
Kdo již získal alespoň 5 zelených políček, obdrží brzy zprávu, jak zachránit sněžné muže.
28.2. 10:00
Od dnešního odpoledne se chystá velká záchranná akce sněžných mužů. Pospěšte si s plněním úkolů, aby výsledky dorazily do 15:00. Kdo to nestihne, bude muset žádat Hlavní velitelství o výjimku, aby se mohl přidat. Možná už ale budou všichni Yettíci zachráněni.
27.2. 12:00
Lušti signály z ostatních základních táborů. Budou postupně umísťovámy ZDE. Odpovědi zatím nikam nezapisuj ani neposílej, až po vyzvání
27.2. 10:30
V tabulce na přihlášení je umístěn u tvého jména odkaz, kde najdeš své soubory k expedici Polarex. Do dokumentu Polarex_(jméno) můžeš doplňovat výsledky úkolů buď přímo nebo jako odkazy na místa, kde jsou např. fotky. Také můžeš doplňovat do sdílené složky fotografie, záznamy, skeny apod. Pokud něco pošleš přes whatsapp nebo mail, tak bude doplněno Hlavním velitelstvím.
26.2. 17:00
Expedice Polarex začíná.
Informace najdete ZDE.

až do 8.3.

Záhada hlavolamu 80 let

K výročí 80 let vydání knihy Jaroslav Foglara Zahada hlavolamu je připravena po Praze rodinná hra, které je možné se zúčastnit jako rodina, jednotlivci nebo skupinky (nyní zatím dvojice). Všechny informace lze nalézt na https://www.rychlesipy.org/. Vřele doporučujeme členům našich oddílů a jejich rodinám.

Přihlašování na akce

Na stránkách máme umístěnou tabulku pro přihlašování na všechny akce.
Pro přihlášení na akci změňte obsah políčka na Ano, v případě neúčasti vyplňte Ne.
U přihlášených se políčko automaticky vybarví zeleně, u omlouvaných červeně.
Oranžová políčka jsou naše komentáře, kde oznamujeme, jak se koho akce týká - i ta jsou určena k přepsání na Ano nebo Ne, případně jiným komentářem.
ZDE JE PŘIHLAŠOVACÍ TABULKA

Žluté nadpisy jsou akce převážně jen pro Bobry, světle zelené pro Bobříky. Hnědé nadpisy jsou akce pro všechny (Bobři i Bobříci). Modré nadpisy jsou akce pro vybrané členy.

Rozpis schůzek Bobrů

Rozpis témat schůzek. Je k nahlédnutí ZDE