rezervace | adresa klubovny: Pitterova 1, Praha 3 | admin  

4. přístav Jana Nerudy

Magistrát hl. města Prahy Městská část Praha 3

Co nás čeká a nemine:

12. - 13.6.

Výprava Bobříků

Plánoval jsem s Bobříky původně jednodenní výpravu do Českého krasu. Na naši základně v Kornu je volno, můžeme tam tedy přespat a jít v neděli na koupaliště. Stejně bych rád před táborem viděl, jak kluci plavou. Pokud jste ale plánovali na neděli něco jiného, tak napiště do TABULKY Ano-sobota a podle toho pak akci naplánuji.
sraz v sobotu v 7:45 v klubovně nebo v 7:30 pro ty, kteří nebudou mít k dispozici prohlášní o testu.
s sebou oblečení do lesa, převlečení do jeskyně (které se může hodně zašpinit - nějaké overaly můžeme zapůjčit), zápisník, tužku, uzlovačku, KPZ, baterku (nejlépe čelovku), plavky, ručník, jídlo na sobotu (společně se stravujeme až od večeře). Kdo zůstává do neděle, tak navíc nějaký lehký spacák nebo jen deku - spíme v baráku na matracích a 100,- Kč (sobotní akce je zdarma). Všichni musí mít platné prohlášení o testu nebo prodělání Covidu, zájemcům uděláme testy před výpravou.
návrat v sobotu okolo 18h. do klubovny. V neděli dorazíme dříve, kluci pak ale mohou zůstat v klubovně pomáhat s přípravami na tábor.
12-13.6

Výprava Bobrů na Jizeru spojená s kanálem v Brandýse

Tento víkend si vyjedeme v sobotu na Jizeru (úsek z Benátek skoro do Brandýsa). Potom přespíme v lese pod širákem na neděli a pěšky dojdeme do Brandýsa na kanál. Tam budeme trénovat na kanojích a kajacích. Vyzkoušíme si také základy splouvání a záchrany na divoké vodě. Prevděpodobně se k nám připojí i pár účastnic z oddílu Kaček.
Pro zájemce pouze o kanál je možné přijet v neděli ráno do Brandýsa s Kačkami. Informace ke srazu atd. jsou na stránkách Kaček
sraz V sobotu v 8:30 v klubovně
s sebou Spacák, Karimatku, oblečení do spacáku, převlečení na vodu a do lesa, ešus, lžíci, nůž, KPZ, vodní boty, uzlovačku, respirátor, 300 kč
návrat V neděli kolem 18:00 do klubovny
19.6.2021

Dětský lakrosový turnaj Škvorec

Dětský turnaj je vhodný i pro začátečníky, kteří s námi absolvovali alespoň pár tréninků. Akce je jednodenní na fotbalovém hřišti ve Škvorci (u Úval), starší kluci (nad 13 let) budou ale zároveň hrát s dospělými tými na otevřeném mistrovství ČR na stejném místě. Ti pak mohou u hřiště přespat ve stanu nebo se vrátíme do klubovny (případně mohou jít spát domů, ale to bych si příliš nepřál, protože budou po prvním dnu dost unavení a už by se jim nemuselo podařit včas vstát). Rodiče mohou přijet fandit.
26. a 27.6.2021

Přípravky na tábor

Povinná přípravka na tábor pro všechny účastníky je v sobotu 26.6. To pojedeme na poslední výpravu na vodu, připravíme všechen vodácký materiál a přivezeme jej do klubovny. V sobotu mohou jet i ti, co nejedou na tábor. V neděli pak budeme připravovat tábornické věci v klubovně. Neděle je určená spíše pro starší Bobříky, asi nebude pro všechny dost práce pro všechny. Ještě upřesníme, koho budeme potřebovat (určitě ty, které určíme jako kormidelníky posádek a jejich zástupce). Pište se tedy klidně na oba dny a pak vybereme.

Přihlašování na akce

Na stránkách máme umístěnou tabulku pro přihlašování na všechny akce.
Pro přihlášení na akci změňte obsah políčka na Ano, v případě neúčasti vyplňte Ne.
U přihlášených se políčko automaticky vybarví zeleně, u omlouvaných červeně.
Oranžová políčka jsou naše komentáře, kde oznamujeme, jak se koho akce týká - i ta jsou určena k přepsání na Ano nebo Ne, případně jiným komentářem.
ZDE JE PŘIHLAŠOVACÍ TABULKA

Žluté nadpisy jsou akce převážně jen pro Bobry, světle zelené pro Bobříky. Hnědé nadpisy jsou akce pro všechny (Bobři i Bobříci). Modré nadpisy jsou akce pro vybrané členy.

Rozpis schůzek Bobrů

Rozpis témat schůzek. Je k nahlédnutí ZDE