rezervace | adresa klubovny: Pitterova 1, Praha 3 | admin  

4. přístav Jana Nerudy

Co nás čeká a nemine:

22.-24.11.2019

Valná hromada Bobrů

POZOR !! Termín valné hromady je posunutý o týden, v původním termínu jsme nesehnali základnu. Jedná se o nejdůležitější akci podzimu, kde by měli sejít všichni členové oddílu včetně Bobříků. Letos jsme se po založení družiny Bobříků rozrostli tak, že už není možné být na našem tradičním místě v Čerčanech, jedeme tedy do na základnu kousek od Bechyně.
sraz v pátek v 16:30 v klubovně.
s sebou spacák, karimatku, kroj!! (na sobě na sraz), oblečení raději teplejší (termoprádlo, čepice, rukavice) - ale žádné zbytečnosti (jedny věci na cestu a jedny na převlečení), dobré boty, přezutí na chatu, plavky, ručník, zápisník, tužku, KPZ (nejlépe vybavenou "na přežití"), uzlovačku, nožík, dobrou baterku s náhradními bateriemi, svačinu na cestu, jinak žádné jídlo ani sladkosti, jen lahev s pitím, 350.-Kč.
návrat v neděli v 19:00 do klubovny.
1.12.2019

Brigáda v klubovně

Další ze série podzimních brigád, budeme pokračovat v pracech, které jsme nestihli dokončit při minulé brigádě.
sraz v neděli v 9:00 v klubovně.
s sebou pracovní převlečení, jídlo je pro brigádníky zdarma.
návrat v neděli do 17h, je možné přicházet i odcházet podle potřeby.
7.-8.12.2019

Nácviky na besídku a bazén

O víkendu před besídkou budeme nacvičovat v klubovně, v neděli je pak od 12 do 14h bazén. Je důležité, aby na nácviku byli všichni, kteří budou mít v našem vystoupení nějakou roli. Ještě se dohodneme (i podle vytížení klubovny ostatnímu oddíly), která část víkendu bude klíčová (cca 3h) - aby se v této době sešli všichni účinkující. Zbylou dobu využijeme k přípravě kostýmů a dalších rekvizit.
14.-15.12.2019

Vánoční setkání oddílů Lensedly

Letošní vánoční setkání a besídka přístavu je celovíkendová výjezdní. Konat se bude v hasičském sále v Lensedlích, kde také přespíme. Oddíly si připravují pro ostatní program, prosím tedy o včasné přihlášení, abychom věděli, komu přidělit role.
27.12.19 - 5.1.20

Vánoční tábor a Silvestr na chatě v Čerčanech

Vánoční prázdniny budou zájemci prožívat společně u Gumy na chatě, jak jinak než v duchu událostí v městečku Faramond na Aljašce. Může se přihlásit kdokoliv napříč věky a oddíly, kdo se nebojí prožít dobrodružství jako osadníci při osídlování tohoto kousku Ameriky. Je možné se zúčastnit i části akce.

Přihlašování na akce

Na stránkách nyní máme umístěnou tabulku pro přihlašování na všechny akce.
Zároveň je v ní umístěno bodování akcí minulých.
Pro přihlášení na akci změňte obsah políčka na Ano, v případě neúčasti vyplňte Ne.
U přihlášených se políčko automaticky vybarví zeleně, u omlouvaných červeně.
Oranžová políčka jsou naše komentáře, kde oznamujeme, jak se koho akce týká - i ta jsou určena k přepsání na Ano nebo Ne, případně jiným komentářem.
U schůzek pište pouze omluvy - vždy by měly začínat Ne.

ZDE JE PŘIHLAŠOVACÍ TABULKA

Žluté nadpisy jsou akce převážně jen pro Bobry. Hnědé nadpisy jsou akce pro všechny (Bobři i Bobříci). Modré nadpisy jsou akce pro vybrané členy.