rezervace | adresa klubovny: Pitterova 1, Praha 3 | admin  

4. přístav Jana Nerudy

Magistrát hl. města Prahy Městská část Praha 3

Co nás čeká a nemine:

22.1.2022

Dětský lakrosový turnaj Rampouch 2022 je zrušen

Dětský halový turnaj byl zrušen, odhlásila nebo nepřihlásila se většina týmů z důvodu karantén a školních lyžáků.
29.1.2022

Zimní lakrosový turnaj

Dospělácký turnaj venku na umělé trávě na hřišti na Chodově (jako vloni). Zúčastnit se mohou i starší hráči z týmu Bobříků, samostatný tým Bobříků není přihlášen, děti si zahrají se v týmech Bobrů a Albatrosů.
sraz v sobotu v 7:30 v klubovně nebo v 8:30 na fotbalovém hřišti na Chodově, ulice Hrabákova. Prosím dospělé a nejstarší kluky, aby raději dorazili až na hřiště, stejně se všichni nevejdeme do auta. Kdo bude chtít, může jít do klubovny už v pátek (klidně hned po tréninku) a přespat tu do soboty.
s sebou sportovní oblečení, boty na umělou trávu (nejsou povoleny kopačky s kovovými špunty), lakrosku, tenisák, dresy (kdo má, vezme albatrosí i bobří), svačinu, pití (u hřiště bude otevřeno občerstvení).
návrat v sobotu v 19h do klubovny, na hřišti by se mělo končit do 18h.
3.-6.2.2022

Lyžování Rakousko

V době pololetního volna chceme jet na prodloužený víkend do Rakouska lyžovat. Odjezd bude ve čtvrtek v noci tak, abychom byli ráno v Alpách a hned lyžovali. Pak odjedeme na základnu na Šumavě, kde budeme bydlet. V sobotu budeme lyžovat v Hochfichtu a v neděli ještě půjdeme lyžovat na Lipno, pokud budeme mít náladu. Cena je 3200,- pro děti do 15 let, 3500,- pro 16-18 let a 4000,- pro dospělé. V ceně je doprava, bydlení, pojištění, strava a skipasy.
sraz Ve čtvrtek po 20h, vyrážet budeme brzy ráno (okolo 2-3h).
s sebou spacák, karimatku, věci na sjezdové lyžování - nezapomenout přilbu, dobré boty do sněhu, přezutí, plavky, ručník, hygienu, svačinu, termosku s teplým čajem, pas, kapesné cca 10 EUR. Potvrzení o bezinfekčnosti podle rakouských podmínek (upřesníme). Převlečení na lyžování navrch, budeme se v pátek ráno převlékat u auta.
návrat v neděli okolo 19h do klubovny (upřesníme).
6.-12.3.2022

Zimní lyřařský tábor Labská

Informace jsou v rubrice "ke stažení" Informace o zimním táboře Labská 2022

Přihlašování na akce

Na stránkách máme umístěnou tabulku pro přihlašování na všechny akce.
Pro přihlášení na akci změňte obsah políčka na Ano, v případě neúčasti vyplňte Ne.
U přihlášených se políčko automaticky vybarví zeleně, u omlouvaných červeně.
Oranžová políčka jsou naše komentáře, kde oznamujeme, jak se koho akce týká - i ta jsou určena k přepsání na Ano nebo Ne, případně jiným komentářem.
ZDE JE PŘIHLAŠOVACÍ TABULKA

Žluté nadpisy jsou akce převážně jen pro Bobry, světle zelené pro Bobříky. Hnědé nadpisy jsou akce pro všechny (Bobři i Bobříci). Modré nadpisy jsou akce pro vybrané členy.