rezervace | adresa klubovny: Pitterova 1, Praha 3 | admin  

4. přístav Jana Nerudy

Magistrát hl. města Prahy Městská část Praha 3

Co nás čeká a nemine:

Bobříci po rozvolňování - změna

Zdá se, že postupně by mohla být epidemická opatření příznivější naší činnosti. Sledujte proto pozorně webové stránky a hlavně se PŘIHLAŠUJTE na jednotlivé akce. Nyní je to o to důležitější, že asi budeme muset dělat akce po menších skupinkách. Od pondělí 23.11. ještě není možné dělat družinové schůzky (ani po šesti), je povoleno pouze sportování venku. Bobříci přesto ruší úterní on-line schůzky a budou probíhat pouze tréninky.

Stručný přehled činnosti v následujícím období:
SCHŮZKY: V úterý 24.11. ještě tedy schůzka nebude, po tréninku v 16h ale mohou přijít i kluci, co netrénují lakros, bude kondiční trénink, kterého se mohou zúčastnit všichni. Další schůzky upřesníme později.
TRÉNINKY: Budou v úterý (také již 24.11.) od 15h.

AKCE:
5. a 6.12. budou brigády, přesunuté o týden později, kdy by už mohl platit stupeň 3, přihlašujte se, ať mohu rozdělit skupiny a časy.
12.-13.12. by mohla být dvoudenní výprava Bobříků místo původně avizované 5.-6.12. (zákaz činnosti spolků je zatím do 12.12.), zároveň jako náhrada plánované valné hromady
19.12. bude vánoční besídka, formu upřesníme podle situace
27.12.-3.1. pořádáme tradiční vánoční a silvestrovský tábor na chatě v Čerčanech pro Bobry, Bobříky a klidně i členy jiných oddílů, je možné jet i na kratší dobu
9.1. se koná tradiční hra Prahou plnou strašidel, tentokrát netradiční formou bez společného srazu a bez kategorie pro veřejnost
29.-31.1. jede vybraná skupina do Rakouska lyžovat, určeno pro dobré lyžaře, přihlašujte se a my vybereme
20.-26.2. v době jarních prázdnin Prahy 1-5 pořádáme lyžařský tábor ve Špindlu, přihlašujte se, máme dostatek míst a mohou jet i začátečníci. V lednu nabídnu zbylá místa jiným oddílům nebo rodinám.

19.12.2020

Vánoční besídka bude pravděpodobně po oddílech

Setkání s předvánočními hrami a rozdáváním dárků. Původní přístavní akce bude pravděpodobně po oddílech, abychom splnili požadované limity osob na hromadných akcích. Bobři a Bobříci by mohli mít vánoční setkání dohromady.
20.-26.2.2020

Zimní lyžařský tábor v Labské pro Bobry i Bobříky

V době jarních prázdnin Prahy 3 konáme tradičně zimní lyžařský tábor. Jedeme dohromady Bobři a Bobříci a máme k dispozici 36 míst na podnikové chatě TTC ve Špindlerově mlýně (Labská 33). Lyžovat jezdíme převážně do Herlíkovic na sjezdovky a také běžkujeme. Akce je vhodná i pro začátečníky. Prosím o předběžné přihlašování , abychom měli představu, kolik nás bude a případně nabídli nějaká místa členům jiných oddílů.

Přihlašování na akce

Na stránkách máme umístěnou tabulku pro přihlašování na všechny akce.
Pro přihlášení na akci změňte obsah políčka na Ano, v případě neúčasti vyplňte Ne.
U přihlášených se políčko automaticky vybarví zeleně, u omlouvaných červeně.
Oranžová políčka jsou naše komentáře, kde oznamujeme, jak se koho akce týká - i ta jsou určena k přepsání na Ano nebo Ne, případně jiným komentářem.
ZDE JE PŘIHLAŠOVACÍ TABULKA

Žluté nadpisy jsou akce převážně jen pro Bobry, světle zelené pro Bobříky. Hnědé nadpisy jsou akce pro všechny (Bobři i Bobříci). Modré nadpisy jsou akce pro vybrané členy.

Rozpis schůzek Bobrů

Rozpis témat schůzek. Je k nahlédnutí ZDE