rezervace | adresa klubovny: Pitterova 1, Praha 3 | admin  

4. přístav Jana Nerudy

Co nás čeká a nemine:

29.5.-31.5.

Výprava na Sázavu

Na vodu pojedeme na Sázavu už od pátku odpoledne. Tábořit budeme v Pikovicích a budeme jezdit různé úseky řeky. Akce je vhodná i pro nováčky, zejména ty, kteří se chystají na tábor, bude celá vedena v duchu táborových dnů. Spát se bude pod stany.
sraz v pátek v 16h u klubovny.
s sebou spacák, karimatku, převlečení na vodu (triko, trenky, vodní boty - nejlépe staré tenisky nebo neoprénky - ne kroksy, šusťákové kalhoty a bunda - nebo vodácká), převlečení na noc a do lesa, plavky, ručník, hygienu, roušku, ešus, lžíci, hrneček, nožík, baterku, KPZ, zápisník, tužku, uzlovačku, lakrosku (kdo má), tenisák, jídlo na pátek večer, vybírat budeme 250,- Kč.
návrat v neděli v 18h ke klubovně.
1.6.2020

Den dětí a šedesátka

Na tuto akci vám vše podstatné prozradí Pozvánka 60, co je v sekci "ke stažení". Vše nepodstané se nedozvíte vůbec. Týká se i rodičů.
3.6

Třetí schůzka Bobrů na kanále

Schůzka bude již potřetí na kanále Štvanice, sraz je tam co vždy (pokud by někdo potřeboval bližší info - podívejte se do "Minulé akce") Všichni se pište do Tabulky abychom se vešli do lodí. Pro ty co ještě neodvzdali zde potvrzení o bezinfekčnosti
sraz V 16:30 Dole na ostrově Štvanice (dostanete se tam tramvají č.14)
s sebou Převlečení na vodu, ručník, boty do vody, pití
návrat Na Štvanici budeme končit v 19:00.
6.6.2020

Dětský lakrosový turnaj O putovní lakrosku

Lakrosový turnaj je určen pro hráče, kterým v den konání turnaje ještě nebylo 16 let. Budeme stavět minimálně 2 týmy, hrát mohou i začátečníci, kteří se zúčastnili jen několika tréninků. Je ale nutné se co nejdříve napsat do TABULKY, abychom měli přehled do 4.6., kdy bude uzávěrka přihlášek na turnaj. Turnaj se koná na fotbalovém hřišti v Srbsku u Berouna.
7.6.2020

Výprava pro Bobříky do Českého krasu

Po sobotním dětském turnaji plánujeme pro Bobříky výpravu do Českého krasu. Možná navštívíme i nějakou jeskyni.

Zápasy lakros

Po 25.5. se již budou hrát lakrosové zápasy.
Rozpis je na stránkách českého lakrosu.
Pište se do TABULKY ZÁPASŮ, ať víme, kolik nás bude.
Na zápasech se nemusí dodržet pravidlo 2 hostujících hráčů ani 2 hráčů do 18 let z B-týmu na zápase. Pište se tedy podle toho, jak máte čas a jak často si chcete zahrát. Ve stejný den a hodinu ale prosím jen k jednomu týmu. Přesun pak můžeme udělat, pokud by bylo nebezpečí, že se jeden tým nesejde.
1.7.-18.7.2020

Letní tábor BOBŘÍCI 2020

Tábor Bobříků se bude konat na Lužnici na louce u řeky v blízkosti obce Bečice. Přihláška na tábor je umístěna v rubrice "ke stažení". Bobříci se mohou zúčastnit jen první části tábora (1.-12.7.), ale byl bych raději, kdybychom spolu byli všichni oba týdny. Přihlášku posílejte mailem na j.veit@volny.cz nebo přineste na některou schůzku.
Poplatek na tábor je 3700,- Kč, resp. 2500,- Kč. Peníze posílejte na účet 2400529789/2010, specifický symbol 202144, variabilní symbol podle plátce ze seznamu v rubrice "ke stažení".
Zatím ještě není úplně jasné, jakým způsobem budeme organizovat plánované společné části s Bobry, počkáme na upřesnění ministerstva zdravotnictví a ústředí Junáka. Proto také zatím není prohlášení o bezinfekčnosti součástí přihlášky, upravíme jej podle předpisů.

Rozpis schůzek

Rozpis témat schůzek. Je k nahlédnutí ZDE

Přihlašování na akce

Na stránkách nyní máme umístěnou tabulku pro přihlašování na všechny akce.
Pro přihlášení na akci změňte obsah políčka na Ano, v případě neúčasti vyplňte Ne.
U přihlášených se políčko automaticky vybarví zeleně, u omlouvaných červeně.
Oranžová políčka jsou naše komentáře, kde oznamujeme, jak se koho akce týká - i ta jsou určena k přepsání na Ano nebo Ne, případně jiným komentářem.
U schůzek pište pouze omluvy - vždy by měly začínat Ne.

ZDE JE PŘIHLAŠOVACÍ TABULKA

Žluté nadpisy jsou akce převážně jen pro Bobry. Hnědé nadpisy jsou akce pro všechny (Bobři i Bobříci). Modré nadpisy jsou akce pro vybrané členy.