rezervace | adresa klubovny: Pitterova 1, Praha 3 | admin  

4. přístav Jana Nerudy

Co nás čeká a nemine:

1.7.-18.7.2020

Letní tábor BOBŘÍCI 2020

Tábor Bobříků se bude konat na Lužnici na louce u řeky v blízkosti obce Bečice. Přihláška na tábor a informace jsou umístěny v rubrice "ke stažení". Bobříci se mohou zúčastnit jen první části tábora (1.-12.7.), ale byl bych raději, kdybychom spolu byli všichni oba týdny. Přihlášku posílejte mailem na j.veit@volny.cz nebo přineste na některou schůzku.
Lodní pytle 65l s popruhy je možné zakoupit v klubovně za 700,- Kč.
Poplatek na tábor je 3700,- Kč, resp. 2500,- Kč. Peníze posílejte na účet 2400529789/2010, specifický symbol 202144, variabilní symbol podle plátce ze seznamu v rubrice "ke stažení".
Zatím ještě není úplně jasné, jakým způsobem budeme organizovat plánované společné části s Bobry, počkáme na upřesnění ministerstva zdravotnictví a ústředí Junáka.
V rubrice "ke stažení" je již doplněna bezinfekčnost na tábory, je ji nutné přinést v originálu v den odjezdu na tábor s datem ne starším než tři dny.
s sebou nezapomenout roušku do vlaku, v nových informacích je také doplněna lakroska, tu si vezmou ti, co ji mají doma, ostatním na táboře zapůjčíme.
návrat 12.7. budeme zajišťovat společně (není tedy nutné děti z tábora vyzvedávat), přijedeme 16:27 na hlavní nádraží a přivezeme děli do klubovny do 18h.
1.7. - 18.7.2020

Letní tábor BOBŘI 2020

Tábor Bobrů se bude letos konat na řece Lužnici. Do poslední chvíle budeme plánovat putovní tábor, a předpokládáme že putovní zůstane. Přihláška na tábor a informace jsou umístěny v rubrice "ke stažení". Přihlášku můžete posílat na j.veit@volny.cz nebo ji přineste na některou schůzku.
Poplatek na tábor činí 3700,- Kč. Peníze posílejte stejně jako bobříci na účet 2400529789/2010, spec. symbol 202144, var. symbol poldle plátce ze seznamu který je také v rubrice "ke stažení".
V rubrice "ke stažení" je již doplněna bezinfekčnost na tábory, je ji nutné přinést v originálu v den odjezdu na tábor s datem ne starším než tři dny.
Dále jsou k dispozici nové lodní pytle. Kdo potřebuje lze jej zakoupit na schůzce za 700kč
sraz Ve středu 1.7 v 8:00 v klubovně.. V úterý odpoledne budeme nakládat, zájemci mohou přespat do středy v klubovně.
s sebou na sraz nebo v úterý na nakládání ještě lakrosku (kdo ji má doma). Lakrosky nebudeme brát na puťák, budou u Bobříků na tábořišti, kde strávíme část tábora společně.
návrat 18.7 do klubovny kolem 17:00
31.7.-9.8.2020

Letní cyklovýprava 2020

Kromě tábora na Lužnici pořádáme ještě týdenní cyklistickou akci, pravděpodobně na sever do oblastí mezi Děčínem a Libercem. Nejspíše i s výlety za hranice do Německa. Akce je určena pro starší členy, ale mohou jet i mladší, kteří jsou zdatní na kolech, a to ze všech oddílů přístavu. Může nás být až okolo 12, je tedy ještě možné se přihlašovat. Spát budeme pod širákem, převisy a v jeskyňkách. Všechny věci povezeme na kolech.
sraz v pátek 31.7. v klubovně, kdy budeme připravovat a rozdělovat společné věci. Odjezd na akci bude v sobotu ráno.
s sebou Vybavené jízdní kolo (pokud možno s nosičem a brašnami), přilbu, lehký spacák, místo karimatky stačí igelitový dílec či lehká celta, minimum věcí na převlečení, plavky, ručník, dobře vybavenou KPZ, bundu nebo pončo proti dešti, ešus, lžíci, hrníček. Vybírat budeme 1200,- Kč.
návrat v neděli 9.8. někdy během odpoledne.

Rozpis schůzek

Rozpis témat schůzek. Je k nahlédnutí ZDE

Přihlašování na akce

Na stránkách nyní máme umístěnou tabulku pro přihlašování na všechny akce.
Pro přihlášení na akci změňte obsah políčka na Ano, v případě neúčasti vyplňte Ne.
U přihlášených se políčko automaticky vybarví zeleně, u omlouvaných červeně.
Oranžová políčka jsou naše komentáře, kde oznamujeme, jak se koho akce týká - i ta jsou určena k přepsání na Ano nebo Ne, případně jiným komentářem.
U schůzek pište pouze omluvy - vždy by měly začínat Ne.

ZDE JE PŘIHLAŠOVACÍ TABULKA

Žluté nadpisy jsou akce převážně jen pro Bobry. Hnědé nadpisy jsou akce pro všechny (Bobři i Bobříci). Modré nadpisy jsou akce pro vybrané členy.