rezervace | adresa klubovny: Pitterova 1, Praha 3 | admin  

4. přístav Jana Nerudy

Magistrát hl. města Prahy Městská část Praha 3

Aktuální informace:

Lakrosové informace - sezóna 2020-2021

V současném stupni opatření opět není možné trénovat
Začneme trénovat naplno, jen co se situace pro sportovce uvolní.

Samostatná žákovská liga letos ještě nebyla spuštěna, Bobříci budou tedy hrát dále ženskou a žákovskou ligu, kde jsem zaregistroval tyto hráče:
Sirius(B), Jáchym(B), Matouš, Matyáš, Jonáš, Liška, Sam, Eliáš, Permi, Tobiáš, Mravenec, Barbušák, Matýsek.
Podzimní část je odehrána, další zápasy nás čekají až na jaře. Rozpisy utkání jsou kromě našeho kalendáře také na webu českého lakrosu.
Ještě stále nemám ode všech podepsaný souhlas o nakládání s osobními údaji (GDPR).

OSLAVA 100 LET ČTYŘKY JE OPĚT ODLOŽENA

Letos slaví náš přístav 100 let od založení. Bohužel situace kolem Covidu nám opět nedovolila oslavy uspořádat. Náhradní termín zatím není stanoven. K výročí jsme již nechali vytisknout almanach, část výtisků chceme prodat zájemcům ještě před konáním náhradního termínu, abychom alespoň částečně zmenšili velké finanční náklady, které jsme s přípravami oslav již měli. Cena almanachu bude 400,- Kč při osobním vyzvednutí a 500,-Kč při zaslání poštou. Osobní odběr je možný ve všední dny cca v 17-19h, o víkendech 17.-18.10. a 24.-25.10. i během dne mezi 9 a 18h. Je ale lepší předem zavolat Gumovi (724600621). Formulář pro objednání almanachu poštou je ZDE.

Přihlašujte se na výpravy

Prosíme o včasné a zodpovědné přihlašování na všechny výpravy a akce oddílu. Máme letos velkou finanční podporu MHMP a MČP3, tak si můžeme dovolit udělat i finanačně náročnější akce, aniž bychom vybírali velké poplatky účastníků. Naopak se letos vše výrazně zlevní, bude se vybírat prakticky jen na jídlo, což je 80,- až 100,- Kč na den. Vše ostatní (doprava, ubytování, materiál, vstupné atd.) je dotované. Pro vzdálenější akce potřebujeme včas znát počty účastníků, abychom zajistili dopravu a hlavně zamluvili základny pro ubytování.

PŘÍSPĚVKY !!!

Členské příspěvky na 2. pololetí 2020 jsou opět 700,- Kč. Již je možné je platit na náš účet 2400529789/2010 se specifickým symbolem 201244 a variabilním symbolem podle tabulky "symboly pro platby Bobři 2019" z rubriky "ke stažení", stačí kliknout ZDE.

Do zprávy pro příjemce prosím pište "Členské příspěvky 2020/1 BOB a jméno člena". Máme již propojen bankovní účet s účetnictvím a dodržování symbolů a zprávy nám ušetří práci. Děkujeme.

Příspěvky by měly být poslány do poloviny října.

Vzhledem k tomu, že jsme dodatečně získali peníze na zimní tábory v únoru na Labské a v Jilemnici, tak ze zbývajících peněz uhradíme jedno pololetí příspěvků všem platícím účastníkům lyžáku.

Zaplaceno již mají: Jáchym Vodňanský, Josef Byška, Adam Otčenáš, Vítek David, Antonín Kučera, Šimon Janda, Hynek Mikula, Emil Hejda, Josef Svatoš, Matouš Halousek, Adam Ježovít, Kryštof Abel, Jáchym Lhotský, Marek Kulganek, Matěj Zaoral, Ondřej Kouřil, František Srna, Jakub Povolný, Jan Procházka, Vojtěch Procházka, Cyril Čeřovský, Jiří Bidlo, Patrik Nádvorník, Adam Zylberait, Anton Zylberait, Teodor Vrána, Alex Castano, Filip Havelka, Tobiáš Semrád, Samuel Mesany, Eliáš Mesany, Benjamín Mesany, Václav Zbyněk, Jakub Rilják, Ondřej Staněk, Maxim Klouček, Prokop Lorenc, Matthias Salem, David Farský, Adam Sokol, Filip Kafuněk, Michal Pišoft, Jakub Moravec, Matyáš Dolenský


Odkaz na včelařský kroužek Žihadla

V hlavní nabídce byl přidán odkaz na stránky našeho včelařského kroužku.

Úklidy v klubovně

Starší členové (od cca 12 let) si mohou přivydělat placenými úklidy před víkendy, kdy někomu pronajímáme klubovnu. Většinou to bývá v pátek od 15h, termíny a časy najdou zájemci ZDE, a rovnou se také mohou na úklid napsat. Odměna je 300,- Kč za úklid pro všechny zúčastněné dohromady. Jednotlivec je schopen uklidit kompletně asi tak za 3h, ve více lidech to jde samozřejmě rychleji.

Přijímáme nové členy

Přijímáme děti od 6 let (kteří již jsou v 1. třídě, předškoláky jen výjimečně). Nyní u nás pracuje pět vodáckých oddílů:
  • Albatrosové, kluci od 9 let, schůzky úterý 17:00 - 19:00
  • Bobři, kluci od 9 let (letos přijímáme ročníky nar. 2010 a starší), schůzky středa 16:30 - 18:30
  • Bobříci (družina oddílu Bobři), kluci od 6 let (od 1. třídy), schůzky úterý 17:00 - 18:30
  • Kačky, holky od 10 let (pátá a vyšší třída), schůzky středa 17:00 - 19:00
  • Rackové, kluci od 6 do 10 let (od 1. třídy), schůzky čtvrtek 17:30 - 19:00 plný stav, letos již nováčky nepřijímají
  • Želvy, holky od 6 do 10 let (od 1. třídy), schůzky čtvrtek 17:30 - 19:00 letos již plný stav
Všechny oddíly se scházejí v areálu Praha 3, Pitterova 1. Není potřeba se předem přihlašovat, stačí na vybranou schůzku děti přivést.