rezervace | adresa klubovny: Pitterova 1, Praha 3 | admin  

4. přístav Jana Nerudy

Aktuální informace:

U oddílu Bobrů vzniká nová družina vlčat

Skautský oddíl Bobři zakládá družinu vlčat s pracovním názvem Bobříci.
Je určena pro děti ve věku 6 (od 1. třídy) až 10 let, schůzky bude mít v úterý od 17:00 do 18:30.
O družinu se budou starat dospívající skauti z oddílu Bobři.
Družina je již naplněna a nepřijímá další členy.

Odkaz na včelařský kroužek Žihadla

V hlavní nabídce byl přidán odkaz na stránky našeho včelařského kroužku.

PŘÍSPĚVKY !!!

Členské příspěvky na 2. pololetí 2019 jsou opět 700,- Kč. Již je možné je platit na náš účet 2400529789/2010 se specifickým symbolem 191244 a variabilním symbolem podle tabulky "symboly pro platby Bobři 2019" z rubriky "ke stažení", stačí kliknout ZDE. Nováčci jsou již doplněni (pokud odevzdali přihlášku).

Do zprávy pro příjemce prosím pište "Členské příspěvky 2019/2 BOB a jméno člena". Máme již propojen bankovní účet s účetnictvím a dodržování symbolů a zprávy nám ušetří práci. Děkujeme.

Příspěvky by měly být poslány do konce září.

Zaplaceno již mají: Adam Sokol, Younnes Kurovský, Jáchym Vodňanský, Jiří Bidlo, Jan Procházka, Václav Zbyněk, Hynek Mikula, Maxim Klouček, Oskar Brinzanik, Filip Brinzanik, Matthias Salem, Vítek David, Adam Otčenáš, Petr Klazar, Adam Ježovít, Antonín Kučera, Ondřej Kouřil, Ondřej Staněk, Kryštof Kopáč, Adam Šalamoun, Hynek Trnka, Jáchym Čihalík, Šimon Jech, Matouš Halousek, Theodor Vrána, Tobiáš Semrád, Gabriel Klener, Marek Kulganek, Max Rühmkorf, Jakub Rilják, Patrik Nádvorník, Michal Pišoft, Emil Hejda, Vojtěch Procházka, Prokop Lorenc, Filip Hejč, David Farský, Matyáš Dolenský, Alexandr Glaszczak, Cyril Čeřovský, Matěj Zaoral, Adam Zylberait, Adam Janda, Šimon Janda, Martin Paleček, Samuel Mesany, Eliáš Mesany, Benjamín Mesany


Lakrosové informace

Máme potvrzené termíny v tělocviče ve sportovní hale VŠE Na Třebešíně (Na Třebešíně 3215/1, Praha 3) na listopad a prosinec!
V úterý tam budeme trénovat s Bobříky od 15:30 (sraz bude v 15:10 v klubovně nebo 15:25 Na Třebešíně) do 16:30, pak odvezu do klubovny ty, kteří mají schůzky. První trénink v hale je 5.11.
Ve čtvrtek budeme v hale trénovat s Bobry od 20:30 do 21:30. První trénink 7.11.

Zaregistroval jsem tým Bobři do 2. mužské ligy a tým Bobříci do žákovské ligy.
V týmu Bobři jsou registrování tito hráči:
Vítek, Jurda, David, Noname, Max, Banán, Zdenda, Sírius, Ferda, Aidam, Ondráš, Jáchym.
V týmu Bobříci jsou registrování tito hráči:
Max, Eliáš, Sam, Liška, Sírius, Permi, Tobiáš, Jáchym, Adam Šalamoun, Jonáš Kučera (Aidam a Jurda jako náhradní brankáři).

Tréninky pokročilých (Bobři) budou v pondělí 17:30-19:00, tréninky mladších (Bobříci) v úterý 16:00-17:00. Pondělní tréninky se nebudou konat, pokud budou mít Bobři zápas. Když se na středečních schůzkách dohodne pár kluků, že si chce zatrénovat po schůzce, tak bude mít možnost od 18:30 do 19:30.

V kalendáři akcí Bobrů jsou rozepsány tréninky i zápasy (BOB=Bobři, BCI=Bobříci). Rozpis je také na stránkách českého lakrosu www.ceskylakros.cz. Prosím všechny hráče o pravidelnou účast na zápasech, nemáme jich v týmech tolik, abychom si mohli absence dovolit. Omluvy ze zápasů oznamujte co nejdříve, zápas se dá týden předem odložit nebo přeložit po dohodě se soupeřem alespoň den předem. Omluvy v den zápasu již nemají žádný smysl, pokud se tým nesejde, následuje kontumace, která nás stojí 1000,- Kč, při druhé kontumaci je tým vyřazen z ligy.


Přihlašování na akce a bodování

Na stránkách nyní máme umístěnou tabulku pro přihlašování na všechny akce.
Zároveň je v ní umístěno bodování akcí minulých.
Pro přihlášení na akci změňte obsah políčka na Ano, v případě neúčasti vyplňte Ne.
U přihlášených se políčko automaticky vybarví zeleně, u omlouvaných červeně.
Oranžová políčka jsou naše komentáře, kde oznamujeme, jak se koho akce týká - i ta jsou určena k přepsání na Ano nebo Ne, případně jiným komentářem.
U schůzek pište pouze omluvy - vždy by měly začínat Ne.

ZDE JE PŘIHLAŠOVACÍ TABULKA

Žluté nadpisy jsou akce převážně jen pro Bobry. Hnědé nadpisy jsou akce pro všechny (Bobři i Bobříci). Modré nadpisy jsou akce pro vybrané členy.

MED, MED, MED !!!

Naše pilné včelky vyprodukovaly i letos solidní množství medu. Med je možné zakoupit v klubovně, nejlépe ve čtvrtek od 16h, ale i během schůzek oddílů. Cena pro členy přístavu a jejich rodiny je 140,- Kč za kilogram. Pokud máte doma nějaké sklenice od medu třeba z loňska, tak je prosím přineste.

Úklidy v klubovně

Starší členové (od cca 12 let) si mohou přivydělat placenými úklidy před víkendy, kdy někomu pronajímáme klubovnu. Většinou to bývá v pátek od 15h, termíny a časy najdou zájemci ZDE, a rovnou se také mohou na úklid napsat. Odměna je 300,- Kč za úklid pro všechny zúčastněné dohromady. Jednotlivec je schopen uklidit kompletně asi tak za 3h, ve více lidech to jde samozřejmě rychleji.

Přijímáme nové členy

Přijímáme děti od 6 let (kteří již jsou v 1. třídě, předškoláky jen výjimečně). Nyní u nás pracuje pět vodáckých oddílů:
  • Albatrosové, kluci od 9 let, schůzky úterý 17:00 - 19:00
  • Bobři, kluci od 9 let (letos přijímáme ročníky nar. 2010 a starší), schůzky středa 16:30 - 18:30
  • Bobříci (družina oddílu Bobři), kluci od 6 let (od 1. třídy), schůzky úterý 17:00 - 18:30 letos již plný stav
  • Kačky, holky od 10 let (pátá a vyšší třída), schůzky středa 17:00 - 19:00
  • Rackové, kluci od 6 do 10 let (od 1. třídy), schůzky čtvrtek 17:30 - 19:00 plný stav, letos již nováčky nepřijímají
  • Želvy, holky od 6 do 10 let (od 1. třídy), schůzky čtvrtek 17:30 - 19:00 letos již plný stav
Všechny oddíly se scházejí v areálu Praha 3, Pitterova 1. Není potřeba se předem přihlašovat, stačí na vybranou schůzku děti přivést.