rezervace | adresa klubovny: Pitterova 1, Praha 3 | admin  

4. přístav Jana Nerudy

Magistrát hl. města Prahy Městská část Praha 3

Aktuální informace:

Lakrosové informace - sezóna 2021-2022

Tréninky jsou pravidelně opět v úterý od 16h hlavně pro mladší (pokud nepůjdou Bobříci do loděnice), ve středu po schůzce Bobrů od 18:30.
Od 12.11. máme tělocvičnu vždy v pátek od 15:00 ve sportovní hale Třebešín.(Na Třebešíně 3215/1, 130 00 Praha 3).

Do týmů jsem zaregistroval hráče takto:
Bobříci: Sam (B), Matouš C., Matyáš, Emil, Jonáš K., Liška, Ben, Eliáš, Adam, Permi, Matýsek, Barbušák
Bobři: Vítek, David F., Ondráš, Noname, Max, Ferda, Sirius, Jurda, Aidam, Jáchym, Calimero
Albatros: Dan K., Karel, Olda, David N., Šimon, Vašek, Jarda, Guma, Tygr, Vokurka, Matouš, Sam
V kalendáři akcí jsou již rozepsány zápasy, stejně tak i na stránkách STRÁNKÁCH ČESKÉHO LAKROSU.

Turnaje:
V lednu proběhnou dva turnaje - pro děti halový a pro dospělé venku v termínech 22.-23.1. a 29.-30.1. Který turnaj bude kdy ještě upřesníme. Dětského turnaje se mohou zúčastnit i začátečníci, turnaje pro dospělé všichni, co hrají ligu.

PŘÍSPĚVKY !!!

Členské příspěvky na 2. pololetí 2021 jsou opět 700,- Kč. Již je možné je platit na náš účet 2400529789/2010 se specifickým symbolem 211244 a variabilním symbolem podle tabulky "symboly pro platby Bobři" z rubriky "ke stažení", stačí kliknout ZDE.

Do zprávy pro příjemce prosím pište "Členské příspěvky 2021/1 BOB(nebo BCI) a jméno člena". Máme již propojen bankovní účet s účetnictvím a dodržování symbolů a zprávy nám ušetří práci. Děkujeme.

Příspěvky by měly být poslány do konce září. Pokud ještě někdo nezaplatil za 1/2021(únor-červen 2021), pošle prosím částku 1400,- Kč na celý rok.

Zaplaceno již mají:

Bobři: Antonín Kučera, Marek Kulganek, Šimon Kott, Filip Kafuněk, Jan Procházka, Vojtěch Procházka, Kryštof Abel, Adam Zylberait, Eliáš Mesany, Samuel Mesany, Filip Havelka,

Bobříci: Emil Hejda, Vítek David, Adam Otčenáš, František Srna, Anton Zylberait, Adam Ježovít, Matěj Zaoral, Josef Svatoš, Benjamín Mesany, Jan Tomášek, Marco Bubela, Alex Castano, David Valášek, Jan Pondělíček, Jonáš Brückler, Damián Götz, Jáchym Lhotský

Přihlašujte se na výpravy

Prosíme o včasné a zodpovědné přihlašování na všechny výpravy a akce oddílu. Máme letos velkou finanční podporu MHMP a MČP3, tak si můžeme dovolit udělat i finanačně náročnější akce, aniž bychom vybírali velké poplatky účastníků. Naopak se letos vše výrazně zlevní, bude se vybírat prakticky jen na jídlo, což je 80,- až 100,- Kč na den. Vše ostatní (doprava, ubytování, materiál, vstupné atd.) je dotované. Pro vzdálenější akce potřebujeme včas znát počty účastníků, abychom zajistili dopravu a hlavně zamluvili základny pro ubytování.
ZDE JE PŘIHLAŠOVACÍ TABULKA

Úklidy v klubovně

Starší členové (od cca 12 let) si mohou přivydělat placenými úklidy před víkendy, kdy někomu pronajímáme klubovnu. Většinou to bývá v pátek od 15h, termíny a časy najdou zájemci ZDE, a rovnou se také mohou na úklid napsat. Odměna je 300,- Kč za úklid pro všechny zúčastněné dohromady. Jednotlivec je schopen uklidit kompletně asi tak za 3h, ve více lidech to jde samozřejmě rychleji.