rezervace | adresa klubovny: Pitterova 1, Praha 3 | admin  

4. přístav Jana Nerudy

Magistrát hl. města Prahy Městská část Praha 3

Aktuální informace:

POZOR, ZMĚNA ČÍSLA ÚČTU PRO PLATBY OD RODIČŮ !!!

Od 1.1.2022 budou rodiče posílat platby na nový transparentní účet 2101999393/2010 se stejnými variabilními i specifickými symboly. Jedná se o členské příspěvky, účastnické poplatky a dary. Do účtu je možné nahlédnout na STRÁNKÁCH FIO BANKY.

Členské příspěvky na jaro 2022 jsou opět 700,- Kč. Platí se na nový transparentní účet se specifickým symbolem 221144 a variabilním symbolem podle tabulky ZDE.

Lakrosové informace - sezóna 2021-2022

Lakrosové soustředění 26.-31.8.2022

Na konci prázdnin pořádáme lakrosové soustředění pro všechny věkové kategorie. Zúčastnit se mohou i začátečníci, zejména ti, kteří by od září příštího roku chtěli trénovat v našem lakrosovém kroužku. Přihlašování je v této tabulce , pro naše členy stačí v přihlašovací tabulce oddílu.

Přihlašujte se na výpravy

Prosíme o včasné a zodpovědné přihlašování na všechny výpravy a akce oddílu. Máme letos velkou finanční podporu MHMP a MČP3, tak si můžeme dovolit udělat i finanačně náročnější akce, aniž bychom vybírali velké poplatky účastníků. Naopak se letos vše výrazně zlevní, bude se vybírat prakticky jen na jídlo, což je 80,- až 100,- Kč na den. Vše ostatní (doprava, ubytování, materiál, vstupné atd.) je dotované. Pro vzdálenější akce potřebujeme včas znát počty účastníků, abychom zajistili dopravu a hlavně zamluvili základny pro ubytování.
ZDE JE PŘIHLAŠOVACÍ TABULKA

Úklidy v klubovně

Starší členové (od cca 12 let) si mohou přivydělat placenými úklidy před víkendy, kdy někomu pronajímáme klubovnu. Většinou to bývá v pátek od 15h, termíny a časy najdou zájemci ZDE, a rovnou se také mohou na úklid napsat. Odměna je 300,- Kč za úklid pro všechny zúčastněné dohromady. Jednotlivec je schopen uklidit kompletně asi tak za 3h, ve více lidech to jde samozřejmě rychleji.