rezervace | adresa klubovny: Pitterova 1, Praha 3 | admin  

4. přístav Jana Nerudy

Magistrát hl. města Prahy Městská část Praha 3

Aktuální informace:

POZOR, ZMĚNA ČÍSLA ÚČTU PRO PLATBY OD RODIČŮ !!!

Od 1.1.2022 budou rodiče posílat platby na nový transparentní účet 2101999393/2010 se stejnými variabilními i specifickými symboly. Jedná se o členské příspěvky, účastnické poplatky a dary. Do účtu je možné nahlédnout na STRÁNKÁCH FIO BANKY.

Členské příspěvky na jaro 2022 jsou opět 700,- Kč. Platí se na nový transparentní účet se specifickým symbolem 221144 a variabilním symbolem podle tabulky ZDE.

Lakrosové informace - sezóna 2021-2022

Tréninky jsou pravidelně opět v úterý od 16h hlavně pro mladší (pokud nepůjdou Bobříci do loděnice), ve středu po schůzce Bobrů od 18:30.

Do týmů jsem zaregistroval hráče takto:
Bobříci: Sam (B), Matouš C., Matyáš, Emil, Jonáš K., Liška, Ben, Eliáš, Adam, Permi, Matýsek, Barbušák
Bobři: Vítek, David F., Ondráš, Noname, Max, Ferda, Sirius, Jurda, Aidam, Jáchym, Calimero
Albatros: Dan K., Karel, Olda, David N., Šimon, Vašek, Jarda, Guma, Tygr, Vokurka, Matouš, Sam
V kalendáři akcí jsou již rozepsány zápasy, stejně tak i na stránkách STRÁNKÁCH ČESKÉHO LAKROSU.

Turnaje:
Dětský turnaj "O putovní lakrosku" se koná v sobotu 9.4.2022. Dětského turnaje se mohou zúčastnit i začátečníci, kteří s námi trénují.

Přihlašujte se na výpravy

Prosíme o včasné a zodpovědné přihlašování na všechny výpravy a akce oddílu. Máme letos velkou finanční podporu MHMP a MČP3, tak si můžeme dovolit udělat i finanačně náročnější akce, aniž bychom vybírali velké poplatky účastníků. Naopak se letos vše výrazně zlevní, bude se vybírat prakticky jen na jídlo, což je 80,- až 100,- Kč na den. Vše ostatní (doprava, ubytování, materiál, vstupné atd.) je dotované. Pro vzdálenější akce potřebujeme včas znát počty účastníků, abychom zajistili dopravu a hlavně zamluvili základny pro ubytování.
ZDE JE PŘIHLAŠOVACÍ TABULKA

Úklidy v klubovně

Starší členové (od cca 12 let) si mohou přivydělat placenými úklidy před víkendy, kdy někomu pronajímáme klubovnu. Většinou to bývá v pátek od 15h, termíny a časy najdou zájemci ZDE, a rovnou se také mohou na úklid napsat. Odměna je 300,- Kč za úklid pro všechny zúčastněné dohromady. Jednotlivec je schopen uklidit kompletně asi tak za 3h, ve více lidech to jde samozřejmě rychleji.