rezervace | adresa klubovny: Pitterova 1, Praha 3 | admin  

4. přístav Jana Nerudy

Aktuální informace:

10.3. do odvolání

VIRTUÁLNÍ AKCE v době karantény

V návaznosti na současné opatření Junáka - českého skauta a státních orgánů rušíme všechny schůzky a akce, kde je nutné fyzické setkávání osob. Protože je ale konec karantény v nedohlednu, budeme pořádat virtuální akce. Pravidelné teď budou úterní schůzky Bobříků (od 16h) i středeční Bobrů (od 16:30).
Pro začátek je nutné vyplnit (a to mohou Bobři i Bobříci) do TABULKY svůj mail a hlavně, které schůzky se chceš zúčastnit a případně kdy. Pokud máš účet google, napiš do sloupce Mail Google přihlašovací mail. Pokud chceš posílat ještě informace na jiný mail, napiš ho do sloupce Jiný mail. Jediným požadavkem, aby ses mohl akcí zúčastnit, je možnost připojení k internetu přes počítač nebo chytrý mobil. Vhodné je mít sluchátka, mikrofon a kameru. Termíny budou zveřejňovány jako normální akce v záložce připravované akce.

!!! PŘIPRAVOVANÉ VÝZNAMNÉ AKCE !!!

V přihlašovací tabulce jsou již doplněny všechny významné akce, které pořádáme buď v rámci oddílů nebo přístavu. Na některé z nich je pro nás velmi důležité včasné přihlášení, abychom mohli zajistit ubytování, dopravu a hlavně přihlášení hlídek/posádek do závodů.
Jedná s zejména o tyto akce:
27.-29.3. Slibový oheň povinná akce pro Bobry i Bobříky, pokud přece jen se nebude moci ze závažných důvodů někdo zúčastnit, napište to co nejdříve to tabulky
9.-13.4. Velikonoční tábor Sušice Nabídková akce, mohou jet i Bobříci. Budeme již jezdit na vodu, zejména na raftech. Jedeme celý přístav a budeme bydlet u sušických skautů, kde je omezený počet míst. Pokud se někdo nepřihlásí včas, může se stát, že už bude plno.
24.-26.4. Okresní sraz velmi důležitá akce zejména pro Bobříky. Bude zde probíhat okresní kolo závodu světlušek a vlčat, na které kluky připravujeme. Kromě Bobříků se do závodu věkově vejdou z Bobrů Tondonín, Vašík, Kuba, Adam Z., Adam J., Mravenec, Matyáš a Eliáš. Hlídky jsou 4-6 členné a musíme je včas do závodu přihlásit. Spát se bude v chatkách, starší již pod stany. Starší kluci budou mít své vlastní skautské závody a také budou pomáhat s pořádáním.
30.4.-3.5. SkaRe Sautská regata oplachtěných pramic. Nabídková akce pro všechny, kteří rádi plachtí nebo se to chtějí naučit. Koná se na Máchově jezeře, spí se pod stany. Přihlášky posádek musíme poslat do 31.3.!!!

7.-10.5. Sázavská pádlo Nejdůležitější závody jara pro malé i velké. Vlastní závody probíhají jen 9. a 10.5. Svátek 8.5. tedy využijeme pro několik splutí krásného úseku Sázavy (Krhanice - Pikovice), budemé trénovat a učit na vodě ty nejmladší. V pátek si to mohou sjet i rodiče, pokud se včas přihlásí (do volných řádků pod jmény vedoucích). Do konce dubna bychom dali rádi dohromady posádky jmenovitě, předem ale musíme přihlásit přibližný počet lodí.
28.5.-1.6. Oslava 100 let Čtyřky Bude probíhat především v areálu klubovny, ale chystáme i nějaké akce v loděnici nebo na dalších místech. Tato akce bude mít v nejbližší době zvláštní přihlašování po jednotlivých dnech a akcích. Se staršími Bobry počítáme na pořadatelskou činnost a uvolnili bychom je v pátek 28.5. a v pondělí 1.6. ze školy. Na tuto akci jsou zváni kromě současných členů samozřejmě všichni bývalí členové a jejich děti, všichni rodiče a další známí, skauti z ostatních spřátelených oddílů, rodiče a děti z příměststkých táborů a na určité akce i veřejnost a školy.
1.7.-18.7. Tábor Lužnice Bobři pojedou po Lužnici putovní tábor ze Suchdola, Bobříci budou mít první část stálý tábor na Nežárce. V polovině tábora se zde potkají s Bobry, stráví s nimi několi dní a pak pojedeme všichni dohromady poslední týden až do Podolska po vodě. O přesné podobě tábora rozhodneme po schůzce rodičů, která bude v úterý 14.4. v klubovně od 18:45. Do té doby bychom měli rádi představu o tom, kolik nás vlastně bude a mohli nabídnout nějaké alternativy.
31.7.-9.8. Výprava do Norska Roverská akce od 14 let. Budeme především sjíždět divoké Norské řeky na raftech, ale nebudou chybět výpravy do přírody a za poznáním. Počet míst bude pravděpodobné omezen na 15, přihlašujte se tedy raději co nejdříve. Mladší členy vezmeme jen pokud by zbylo místo, spíše než na věku bude záležet na schopnostech a účasti na přípravných akcích.

Příměstské tábory

Tak jako předchozí roky i letos budeme pořádat příměstské tábory pro děti ve věku 4-10 let, tentokrát pod názvem Krtečci 2020.

Termíny táborů jsou následující
20. – 24. 7.
27. 7. – 31. 7.
3. – 7. 8.
10. – 14. 8.
17. – 21.8.
24. – 28.8.

Přihlášku je možné stáhnout v sekci ke stažení. Pro předběžné přihlášení stačí uvést jméno dítěte, datum narození a termín tábora. Následně Vám zašleme podrobnější informace a přihlášku. Přihlášky zasílejte prosím na adresu primestakyctyrka@seznam.cz

Lakrosové informace

Tréninky ve sportovní hale VŠE Na Třebešíně (Na Třebešíně 3215/1, Praha 3) budou jen ve čtvrtek od 20:30 do 21:30. První trénink je 9.1., poslední 19.3. (kromě 20.2., to jsme na horách). Pak už budeme trénovat na Křížku a začne jarní ligová sezóna.
V úterý budou trénovat Bobříci od 16:00 v klubovně, tělocvičnu nám již na letošek neprodloužili.

PŘÍSPĚVKY !!!

Členské příspěvky na 1. pololetí 2020 jsou opět 700,- Kč. Již je možné je platit na náš účet 2400529789/2010 se specifickým symbolem 201144 a variabilním symbolem podle tabulky "symboly pro platby Bobři 2019" z rubriky "ke stažení", stačí kliknout ZDE.

Do zprávy pro příjemce prosím pište "Členské příspěvky 2020/1 BOB a jméno člena". Máme již propojen bankovní účet s účetnictvím a dodržování symbolů a zprávy nám ušetří práci. Děkujeme.

Příspěvky by měly být poslány do poloviny února.

Zaplaceno již mají:

Kryštof Abel, Antonín Kučera, Marek Kulganek, Jiří Bidlo, Filip Hejč, Václav Zbyněk, Adam Sokol, Adam Ježovít, Adam Zylberait, Jáchym Čihalík, Ondřej Kouřil, Cyril Čeřovský, Jáchym Vodňanský, Oskar Brinzanik, Filip Brinzanik, Adam Otčenáš, Matěj Zaoral, Matouš Halousek, Jan Procházka, Vojtěch Procházka, David Farský, Tobiáš Semrád, Adam Janda, Šimon Janda, Maxim Klouček, Max Rühmkorf, Teodor Vrána, Josef Svatoš, Emil Hejda, Michal Pišoft, Matthias Salem, Ondřej Staněk, Jakub Rilják, Adam Šalamoun, Hynek Mikula, Samuel Mesany, Eliáš Mesany, Benjamín Mesany, Younnes Kurovský, Jakub Rilják, Prokop Lorenc, Patrik Nádvorník, Vítek David, Josef Byška, Matyáš Dolenský.

Odkaz na včelařský kroužek Žihadla

V hlavní nabídce byl přidán odkaz na stránky našeho včelařského kroužku.

Přihlašování na akce a bodování

Na stránkách nyní máme umístěnou tabulku pro přihlašování na všechny akce.
Zároveň je v ní umístěno bodování akcí minulých.
Pro přihlášení na akci změňte obsah políčka na Ano, v případě neúčasti vyplňte Ne.
U přihlášených se políčko automaticky vybarví zeleně, u omlouvaných červeně.
Oranžová políčka jsou naše komentáře, kde oznamujeme, jak se koho akce týká - i ta jsou určena k přepsání na Ano nebo Ne, případně jiným komentářem.
U schůzek pište pouze omluvy - vždy by měly začínat Ne.

ZDE JE PŘIHLAŠOVACÍ TABULKA

Žluté nadpisy jsou akce převážně jen pro Bobry. Hnědé nadpisy jsou akce pro všechny (Bobři i Bobříci). Modré nadpisy jsou akce pro vybrané členy.

Úklidy v klubovně

Starší členové (od cca 12 let) si mohou přivydělat placenými úklidy před víkendy, kdy někomu pronajímáme klubovnu. Většinou to bývá v pátek od 15h, termíny a časy najdou zájemci ZDE, a rovnou se také mohou na úklid napsat. Odměna je 300,- Kč za úklid pro všechny zúčastněné dohromady. Jednotlivec je schopen uklidit kompletně asi tak za 3h, ve více lidech to jde samozřejmě rychleji.

Přijímáme nové členy

Přijímáme děti od 6 let (kteří již jsou v 1. třídě, předškoláky jen výjimečně). Nyní u nás pracuje pět vodáckých oddílů:
  • Albatrosové, kluci od 9 let, schůzky úterý 17:00 - 19:00
  • Bobři, kluci od 9 let (letos přijímáme ročníky nar. 2010 a starší), schůzky středa 16:30 - 18:30
  • Bobříci (družina oddílu Bobři), kluci od 6 let (od 1. třídy), schůzky úterý 17:00 - 18:30 letos již plný stav
  • Kačky, holky od 10 let (pátá a vyšší třída), schůzky středa 17:00 - 19:00
  • Rackové, kluci od 6 do 10 let (od 1. třídy), schůzky čtvrtek 17:30 - 19:00 plný stav, letos již nováčky nepřijímají
  • Želvy, holky od 6 do 10 let (od 1. třídy), schůzky čtvrtek 17:30 - 19:00 letos již plný stav
Všechny oddíly se scházejí v areálu Praha 3, Pitterova 1. Není potřeba se předem přihlašovat, stačí na vybranou schůzku děti přivést.