rezervace | adresa klubovny: Pitterova 1, Praha 3 | admin  

4. přístav Jana Nerudy

Aktuální informace:


Zápasy lakros

Po 25.5. se již budou hrát lakrosové zápasy.
Rozpis je na stránkách českého lakrosu.
Pište se do TABULKY ZÁPASŮ, ať víme, kolik nás bude.
Na zápasech se nemusí dodržet pravidlo 2 hostujících hráčů ani 2 hráčů do 18 let z B-týmu na zápase. Pište se tedy podle toho, jak máte čas a jak často si chcete zahrát. Ve stejný den a hodinu ale prosím jen k jednomu týmu. Přesun pak můžeme udělat, pokud by bylo nebezpečí, že se jeden tým nesejde.

Čestné prohlášení Covid

Před první schůzkou nebo akcí po 10.5. je nutné přinést podepsané čestné prohlášení na neexistenci příznaků Covid-19. Lze jej stáhnout v rubrice "ke stažení". Prohlášení stačí přinést jednou, platí už pak na všechny další akce.

AKCE v době karantény a po ní

Od pondělí 4.5. již začaly pravidelné lakrosové tréninky.
Od 11.5. již počítáme s pořádáním všech akcí podle nového plánu, budou schůzky, výpravy, tréninky i turnaje. Vše přirozeně v souladu s opatřeními, které budou v té době ještě v platnosti.
Tábor se bude konat v plánovaném termínu 1.7. až 18.7. na řece Lužnici. Sledujte pozorně webové stránky, brzy se objeví všechny potřebné informace.
Zahraniční akce do Norska se konat nebude, ale ve stejném termínu (31.7.-9.8.) bude náhradní akce v Česku. Předběžně plánujeme nějaký drsný vandr nebo cykloakci.

Příměstské tábory

Tak jako předchozí roky i letos budeme pořádat příměstské tábory pro děti ve věku 4-10 let, tentokrát pod názvem Krtečci 2020.

Termíny táborů jsou následující
20. – 24. 7.
27. 7. – 31. 7.
3. – 7. 8.
10. – 14. 8.
17. – 21.8.
24. – 28.8.

Přihlášku je možné stáhnout v sekci ke stažení. Pro předběžné přihlášení stačí uvést jméno dítěte, datum narození a termín tábora. Následně Vám zašleme podrobnější informace a přihlášku. Přihlášky zasílejte prosím na adresu primestakyctyrka@seznam.cz

PŘÍSPĚVKY !!!

Členské příspěvky na 1. pololetí 2020 jsou opět 700,- Kč. Již je možné je platit na náš účet 2400529789/2010 se specifickým symbolem 201144 a variabilním symbolem podle tabulky "symboly pro platby Bobři 2019" z rubriky "ke stažení", stačí kliknout ZDE.

Do zprávy pro příjemce prosím pište "Členské příspěvky 2020/1 BOB a jméno člena". Máme již propojen bankovní účet s účetnictvím a dodržování symbolů a zprávy nám ušetří práci. Děkujeme.

Příspěvky by měly být poslány do poloviny února.

Zaplaceno již mají:

Kryštof Abel, Antonín Kučera, Marek Kulganek, Jiří Bidlo, Filip Hejč, Václav Zbyněk, Adam Sokol, Adam Ježovít, Adam Zylberait, Jáchym Čihalík, Ondřej Kouřil, Cyril Čeřovský, Jáchym Vodňanský, Oskar Brinzanik, Filip Brinzanik, Adam Otčenáš, Matěj Zaoral, Matouš Halousek, Jan Procházka, Vojtěch Procházka, David Farský, Tobiáš Semrád, Adam Janda, Šimon Janda, Maxim Klouček, Max Rühmkorf, Teodor Vrána, Josef Svatoš, Emil Hejda, Michal Pišoft, Matthias Salem, Ondřej Staněk, Jakub Rilják, Adam Šalamoun, Hynek Mikula, Samuel Mesany, Eliáš Mesany, Benjamín Mesany, Younnes Kurovský, Jakub Rilják, Prokop Lorenc, Patrik Nádvorník, Vítek David, Josef Byška, Matyáš Dolenský.

Odkaz na včelařský kroužek Žihadla

V hlavní nabídce byl přidán odkaz na stránky našeho včelařského kroužku.

Přihlašování na akce a bodování

Na stránkách nyní máme umístěnou tabulku pro přihlašování na všechny akce.
Zároveň je v ní umístěno bodování akcí minulých.
Pro přihlášení na akci změňte obsah políčka na Ano, v případě neúčasti vyplňte Ne.
U přihlášených se políčko automaticky vybarví zeleně, u omlouvaných červeně.
Oranžová políčka jsou naše komentáře, kde oznamujeme, jak se koho akce týká - i ta jsou určena k přepsání na Ano nebo Ne, případně jiným komentářem.
U schůzek pište pouze omluvy - vždy by měly začínat Ne.

ZDE JE PŘIHLAŠOVACÍ TABULKA

Žluté nadpisy jsou akce převážně jen pro Bobry. Hnědé nadpisy jsou akce pro všechny (Bobři i Bobříci). Modré nadpisy jsou akce pro vybrané členy.

Úklidy v klubovně

Starší členové (od cca 12 let) si mohou přivydělat placenými úklidy před víkendy, kdy někomu pronajímáme klubovnu. Většinou to bývá v pátek od 15h, termíny a časy najdou zájemci ZDE, a rovnou se také mohou na úklid napsat. Odměna je 300,- Kč za úklid pro všechny zúčastněné dohromady. Jednotlivec je schopen uklidit kompletně asi tak za 3h, ve více lidech to jde samozřejmě rychleji.

Přijímáme nové členy

Přijímáme děti od 6 let (kteří již jsou v 1. třídě, předškoláky jen výjimečně). Nyní u nás pracuje pět vodáckých oddílů:
  • Albatrosové, kluci od 9 let, schůzky úterý 17:00 - 19:00
  • Bobři, kluci od 9 let (letos přijímáme ročníky nar. 2010 a starší), schůzky středa 16:30 - 18:30
  • Bobříci (družina oddílu Bobři), kluci od 6 let (od 1. třídy), schůzky úterý 17:00 - 18:30 letos již plný stav
  • Kačky, holky od 10 let (pátá a vyšší třída), schůzky středa 17:00 - 19:00
  • Rackové, kluci od 6 do 10 let (od 1. třídy), schůzky čtvrtek 17:30 - 19:00 plný stav, letos již nováčky nepřijímají
  • Želvy, holky od 6 do 10 let (od 1. třídy), schůzky čtvrtek 17:30 - 19:00 letos již plný stav
Všechny oddíly se scházejí v areálu Praha 3, Pitterova 1. Není potřeba se předem přihlašovat, stačí na vybranou schůzku děti přivést.