rezervace | adresa klubovny: Pitterova 1, Praha 3 | admin  

4. přístav Jana Nerudy

Magistrát hl. města Prahy Městská část Praha 3

Co nás čeká a nemine:

28.9.-1.10.

Závod přes 3 jezy a cyklovýprava

Jako každoročně se zúčastníme závodů Napříč Prahou přes tři jezy, který se jede ve čtvrtek dopoledne. Rodiče mohou přijít fandit, start je od 10h na Císařské louce, nejlepší podívaná na závodníky je z Karlova mostu. Hned po závodě využijeme prodlouženého víkendu a pojedeme na cyklovýpravu na naši základnu Korno v Srbsku u Berouna. Budeme se snažit vyjet co nejdříve, abychom nejeli příliš dlouho ve tmě. Každopádně je nutné mít kolo vybavené na večerní jízdu, batohy bereme doprovodným autem.
sraz ve čtvrtek v 7:00 v klubovně nebo v 8:00 v loděnici. Všichni, kdo jedou na cyklovýpravu, budou již mít sebou sbalené věci, kolo a přijedou rovnou do loděnice. Omezený počet účastníků může přespat v klubovně po předchozí domluvě. Nezávodící mohou přijít také už ráno nebo asi tak ve 13h do loděnice (čas ještě upřesníme). Kola je možné přivézt do klubovny už ve středu.
s sebou na závody věci na vodu podle počasí, kroj (košile a šátek), spacák (karimatku ne, spíme na slamnících), převlečení na kolo a do lesa, jedno převlečení na silné ušpinění v jeskyních, plavky, ručník, hygienu, zápisník, tužku, KPZ, uzlovačku, plavbu vlčat, malý batůžek, svačinu na odpolední cestu (večeříme už společně), vybírat budeme 400,- Kč (na závody se neplatí nic). Kolo vybavené na večerní jízdu, přilbu.
návrat v neděli do 17h do loděnice, kde je možné děti vyzvednout. Zbytek dětí i s koly odvezeme do klubovny. Závody ve čtvrtek skončí do 13h v cíli na Štvanici, kam je nutné dojít pro ty, kteří nejedou na výpravu.
7.-8.10.2023

Lužnice i pro rodiče s dětmi - do 30.9. je ještě možné se přihlašovat.

Vodácká výprava na Lužnici autobusem, kam mohou jet i rodiče-vodáci se svými dětmi. Přihlašování rodin je pouze na mail Petr.karlovsky@nipax.cz (poslat jméno, příjmení, narození, oddíl, požadavek na loď, pádlo, vestu) - do přihlašovací tabulky pište jen pro informaci Ano-celkový počet účastníků. U dětí, které pojedou bez rodičů, napište Ano-sám. Navazování lodí je v pátek, kdy je také možné zapůjčit pádla a vesty.
sraz na navazování lodí je v pátek v 17:00 v klubovně. Odjezd v sobotu v 8:00 od klubovny.
s sebou spacák, karimatku, převlečení, věci na vodu (boty nejlépe staré tenisky - ne kroksy!), tričko, šusťákové kalhoty, šusťáková nebo vodácká bunda), plavky, ručník. Jídlo řeší každá rodina samostatně, děti bez rodičů se budou stravovat společně. Ještě se dohodneme, zda budeme večer dělat oheň.
návrat v neděli okolo 17h do loděnice, kde vyložíme část lodí, do klubovny dorazíme okolo 18h (ale bude možné po vykládce odejít už z loděnice).
6.-8.10.2023

Jablonecká regata

Plachetní závody na VD Mšeno vhodné pro začátečníky. Závodní okruh tvoří malý trojúhelník, jednotlivé rozjížďky probíhají podle výchovných kategorií. Náš přístav se tradičně účastní sobotní regaty a neděli využívá k tréninku na volné přehradě. Ubytovaní budeme v klubovně jabloneckých VS. Vedoucími akce jsou Erik a Davídek. Počet účastníků je shora omezený podle rozpisu jednotlivých rozjížděk, v případě převisu přihlášených budeme situaci řešit individuálně. Uzavírka přihlášek je 1. 10.
sraz v pátek v 18:00 v klubovně
s sebou Vodní oblečení (čepice, pevné boty s uzavřenou špičkou, tričko, kraťasy, příp. šušťákový vnějšek pro případ špatného počasí), oblečení na ven (raději teplejší s možností se odstrojit), pohodlné oblečení dovnitř, kompletní kroj, spacák, karimatku, esuš a jídelní náčiní, pití v lahvi alespoň 1 l, plavky, ručník, volitelně sluneční a plavecké brýle, hygienu (opalovací krém), zápisník, uzlovačku, tužku, KPZ, svítilnu, nůž, doklady, 500 Kč (upřesníme před akcí).
návrat v neděli v 18h do klubovny.

Přihlašování na akce

Na stránkách máme umístěnou tabulku pro přihlašování na všechny akce.
Pro přihlášení na akci změňte obsah políčka na Ano, v případě neúčasti vyplňte Ne.
U přihlášených se políčko automaticky vybarví zeleně, u omlouvaných červeně.
Oranžová políčka jsou naše komentáře, kde oznamujeme, jak se koho akce týká - i ta jsou určena k přepsání na Ano nebo Ne, případně jiným komentářem.
ZDE JE PŘIHLAŠOVACÍ TABULKA

Světle zelené nadpisy jsou pro Bobříky. Hnědé nadpisy jsou přístavní akce pro všechny. Modré nadpisy jsou akce pro vybrané členy.

ZDE JE LAKROSOVÉ PŘIHLAŠOVÁNÍ

Modrá jména jsou registrovaní hráči ligy a týkají se jich zápasy (modrý nadpis), otevřené turnaje (zelené) a dětské turnaje (žluté), pokud nejsou tmavě modří. Všech se týkají otevřené turnaje a žlutých jmen navíc dětské turnaje.