rezervace | adresa klubovny: Pitterova 1, Praha 3 | admin  

4. přístav Jana Nerudy

Magistrát hl. města Prahy Městská část Praha 3

Co nás čeká a nemine:

1.-5.10.2020

OSLAVA 100 LET ČTYŘKY JE OPĚT ODLOŽENA

Letos slaví náš přístav 100 let od založení. Bohužel situace kolem Covidu nám opět nedovoluje oslavy uspořádat. Náhradní termín zatím není stanoven. K výročí jsme již nechali vytisknout almanach, část výtisků chceme prodat zájemcům ještě před konáním náhradního termínu, abychom alespoň částečně zmenšili velké finanční náklady, které jsme s přípravami oslav již měli. Cena almanachu bude 400,- Kč, prodej zahájíme 2.10., kdy bude také od 18h křest této krásné publikace.
14.10.2020

Online schůzky Bobrů

Během omezení činnosti plánujeme opět online variantu schůzek. Probíhat budou na aplikaci Discord. V minulosti jsme na něm již schůzky dělali.. Proto prosím všechny co už mají aktivní účet aby se přihlásili přes něj a nevytvářeli zbytečně nový. Ti kteří zapoměli své údaje nebo ještě účet nemají ať si samozřejmě vytvoří nový.

Pro ty kteří ještě nejsou na našem Discord serveru posílám pozvánku (ZDE)
sraz V 16:30 na Discordu
s sebou Mikrofon, Kameru, stabilní internet.
návrat Končit budeme nejpozději v 18:30 ale počítáme spíš dřív.

Lakrosové tréninky v době kovidových opatření

V době trvání covidových opatření budeme mít tréninky v úterý a ve čtvrtek od 16h po šestičlenných skupinkách. Jedna přijde v 15:45 pro branku a bude trénovat na Parukářce (starší), druhá v 16:00 a zůstane na hřišti u klubovny. Tréninky budou končit v 17:30.
Na úterý 20.10. je rozplánován trénink takto:
Parukářka: Vítek, Jurda, Sirius, Sam, Jáchym, +ještě může jeden z Bobrů
Hřiště: Guma, Ben, Emil, Eliáš, Matouš, Kryštof


28.10.-1.11.2020

Podzimní prázdniny Bobříků v Puchverku

Na podzimní prázdniny pojedou zvlášť Bobříci a Bobři, což se nyní ukazuje jako dobrá volba, protože možná ještě bude počet účastníků akcí omezen. Bobříků se již přihlásilo docela dost, abychom akci uskutečnili. Výprava bude zaměřená především na pobyt v přírodě, návštěvy zajímavých míst a nebude chybět ani sportování.

Bobříci v koronavirových prázdninách

Během pozastavené činnosti nebudou mít Bobříci schůzky ani tréninky v klubovně. Do podzimních prázdnin zatím ani neplánujeme úterní online schůzky vzhledem k velkému množství dětí v oddíle a jejich omezeným schopnostem práce na počítačích. Během týdne 19.-23.10. (případně i během podzimních prázdnin) ale možná vyzkoušíme online spojení s menšími skupinkami dětí, abychom byli připraveni, pokud by situace po 1.11. nezlepšila. Pak již budeme určitě nějaké aktivity plánovan, byť jen online či přes telefon.

Podzimní akce Bobrů zrušena

Z pandemických důvodů jsme se rozhodli podzimní akce Bobrů zrušit. Pokud to situace a nařízení umožní mohli bychom udělat alespoň víkendovou výpravu. S akcí na celé podzimní prázdniny už ale určitě nepočítejte.
14.-17.11.2020

Valná hromada Bobříků v Čerčanech

Nejdůležitější akce podzimu, které by se měla zúčastnit většina Bobříků. Pojedeme ke Gumovi na chatu do Čerčan. Prodloužíme si víkend do svátku 17.11., doufám, že v pondělí budou mít děti ředitelské volno.
19.12.2020

Vánoční besídka přístavu

Setkání celého přístavu s tradičním předváděním vánočních vystoupení jednotlivých oddílů. Nácviky na besídku budou předcházející víkend.
20.-26.2.2020

Zimní lyžařský tábor v Labské pro Bobry i Bobříky

V době jarních prázdnin Prahy 3 konáme tradičně zimní lyžařský tábor. Jedeme dohromady Bobři a Bobříci a máme k dispozici 36 míst na podnikové chatě TTC ve Špindlerově mlýně (Labská 33). Lyžovat jezdíme převážně do Herlíkovic na sjezdovky a také běžkujeme. Akce je vhodná i pro začátečníky. Prosím o předběžné přihlašování , abychom měli představu, kolik nás bude a případně nabídli nějaká místa členům jiných oddílů.

Přihlašování na akce

Na stránkách máme umístěnou tabulku pro přihlašování na všechny akce.
Pro přihlášení na akci změňte obsah políčka na Ano, v případě neúčasti vyplňte Ne.
U přihlášených se políčko automaticky vybarví zeleně, u omlouvaných červeně.
Oranžová políčka jsou naše komentáře, kde oznamujeme, jak se koho akce týká - i ta jsou určena k přepsání na Ano nebo Ne, případně jiným komentářem.
ZDE JE PŘIHLAŠOVACÍ TABULKA

Žluté nadpisy jsou akce převážně jen pro Bobry, světle zelené pro Bobříky. Hnědé nadpisy jsou akce pro všechny (Bobři i Bobříci). Modré nadpisy jsou akce pro vybrané členy.

Rozpis schůzek Bobrů

Rozpis témat schůzek. Je k nahlédnutí ZDE