rezervace | adresa klubovny: Pitterova 1, Praha 3 | admin  

4. přístav Jana Nerudy

Magistrát hl. města Prahy Městská část Praha 3

Co nás čeká a nemine:

20.10.2021

Na pramicích do Braníka

Zdá se, že se sejde dost zájemců o poslední pádlování před zimou, akce se tedy uskuteční. Pojedeme na pramičkách do Braníka a zpět do loděnice a při té příležitosti vrátíme vypůjčenou loď.
sraz ve středu v 16:15 v klubovně nebo v 17:00 v loděnici.
s sebou Věci na vodu.
návrat v 18:30 do loděnice nebo v 19:00 do klubovny.
23.10.2021

Ploučnice Bobrů

V sobotu před bazénem vyrazíme na jednodenní výpravu na říčku Ploučnici. Jedná se o pravděpodobně poslední vodáckou akci roku. Nakládat budeme ve středu po schůzce. Neopreny lze zapůjčit ve středu po schůzce, nebo v sobotu před odjezdem.
sraz V 8:00 v klubovně
s sebou Věci na vodu (plavky, triko, vodní boty, ručník), suché převlečení, 200kč;
návrat Kolem 18:00 do klubovny
23.10.2021

Bazén Suchdol - POZOR ZMĚNA!!

Bobříci mají přesunutý bazén na sobotu!!
Při objednávce bazénu došlo k nedorozumění a místo neděle jsme měli rezevaci na sobotu. Naštěstí neděle se také uvolnila, tak můžeme vzhledem k velkému počtu přihlášených rozdělit oddíly do obou dnů. Krmení krokodýlů bude naopak v neděli.
Na bazén prosím přinést potvrzení o testu na Covid, kdo ho nebude mít, přijde v 10:15 a bude otestován.
sraz v SOBOTU v 10:45 v klubovně nebo 11:45 v hale Sportcentrum Suchdol, Kamýcká 129, Praha 6
s sebou plavky, ručník, věci na potápění (kdo má - masku, ploutve, šnorchl), 100,- Kč
návrat v 15:30 do kubovny.
24.10.2021

Krmení krokodýlů - ZMĚNA

Ke stým narozeninám přístavu jsme dostali dárek v podobě vstupenek na krmení krokodýlů. Akce se uskuteční v neděli dopoledne. Může se zúčastnit max. 10-12 dětí, bude to tedy za odměnu a pokud bude přihlášených moc, tak vybereme naše nejlepší členy.
sraz v neděli v 9:30 v klubovně.
návrat v neděli ve 12:30 do klubovny. Kdo umí slušně plavat, může se zúčastnit i nedělního bazénu se skauty, pojedeme tam hned z klubovny.
27.-31.10.2021

Podzimní prázdniny v Moravském krasu

Na podzimní prázdniny pojedeme do Moravského krasu, kde máme domluvenou návštěvu několika nepřístupných jeskyní a pro starší jedno parádní lezení na lanech do propasti. Kromě speleoaktivit bude akce plná her, soutěží a procházek krásnou krasovou krajinou. Také se chystáme do aqapqrku v Brně. Do 17.10. bychom potřebovali mít uzavřené PŘIHLAŠOVÁNÍ, abychom zajistili dopravu, program a ubytování. Akce je vhodná i pro ty nejmladší. Celá akce bude stát jen 600,-Kč.
sraz bude ve středu 27.10. v 6:30 ráno. Pojedeme vlakem v 7:33 z hlavního nádraží. Z úterý na středu je možné přespat v klubovně, po schůzce Bobříků (od 18:30) budeme ještě připravovat společné věci a bude možné si případně vypůjčit dětské overaly či holinky do jeskyní.
s sebou Spacák, karimatku, věci na převlečení do přírody a na spaní, přezutí, overal do jeskyní (nejlépe montérková kombinéza), něco pod overal (termoprádlo nebo tenká tepláková souprava), holinky, plavky, ručník, hygienu, zápisník, tužku, KPZ, uzlovačku, baterku (nejléte čelovku) s náhradními bateriemi, hrníček, misku, lžíci, roušky (respirátory), svačinu, 600,- Kč, potvrzení o negativním PCR testu (nejlépe z úterý) nebo o očkování či prodělaném covidu.
návrat v neděli v 18:15 do klubovny, vlak přijíždí na hlavní nádraží v 17:42.
5.-7.11.2021

Okresní setkání rádců

Okres Praha 3 pořádá pro rádce (kormidelníky)a jejich zástupce zážitkové setkání. Z Bobrů a Bobříků se to týká Sama, Eliáše, Tobiáše, Matýska, Šímy, Kryštofa, Jáchyma a Síria. Pokud se chceš zúčastnit, přihlaš se do 31.10. do OKRESNÍ TABULKY. Instukce budou postupně sdíleny přihlášeným účastníkům přímo na jejich maily.

Přihlašování na akce

Na stránkách máme umístěnou tabulku pro přihlašování na všechny akce.
Pro přihlášení na akci změňte obsah políčka na Ano, v případě neúčasti vyplňte Ne.
U přihlášených se políčko automaticky vybarví zeleně, u omlouvaných červeně.
Oranžová políčka jsou naše komentáře, kde oznamujeme, jak se koho akce týká - i ta jsou určena k přepsání na Ano nebo Ne, případně jiným komentářem.
ZDE JE PŘIHLAŠOVACÍ TABULKA

Žluté nadpisy jsou akce převážně jen pro Bobry, světle zelené pro Bobříky. Hnědé nadpisy jsou akce pro všechny (Bobři i Bobříci). Modré nadpisy jsou akce pro vybrané členy.