rezervace | adresa klubovny: Pitterova 1, Praha 3 | admin  

4. přístav Jana Nerudy

Magistrát hl. města Prahy Městská část Praha 3

Co nás čeká a nemine:

2.-5.2.2023

Lyžování v Rakousku

Tak je definitivně rozhodnuto, že Rakousko bude, jet zatím mohou všichni přihlášení. Odjezd ve čtvrtek v noci tak, abychom byli ráno v Alpách a hned lyžovali. Středisko vybereme hlasováním. Pak odjedeme na základnu Kovářov na Šumavě, kde budeme bydlet. V sobotu budeme lyžovat v Hochfichtu a v neděli ještě půjdeme lyžovat na Lipno, pokud budeme mít náladu. Cena je 3500,- pro děti do 15 let, 3800,- pro 16-18 let a 4200,- pro dospělé. V ceně je doprava, bydlení, pojištění, strava a skipasy. Peníze prosím posílejte na účet 2800829959/2010 (ne přístavní), budeme veškeré výdaje platit kartou.
sraz ve čtvrtek po 20h v klubovně. Odjíždět budeme v noci (okolo 2-3 hodiny ranní).
s sebou spacák, prostěradlo (nebo vezmeme z klubovny), věci na sjezdové lyžování - nezapomenout přilbu, dobré boty do sněhu, přezutí, plavky, ručník, hygienu, svačinu, termosku s teplým čajem, pas nebo OP, kapesné cca 10 EUR. Převlečení na lyžování navrch, budeme se v pátek ráno převlékat u auta.
návrat v neděli odpoledne do klubovny (ještě upřesníme).
11.2.2023

Bazén Suchdol

Tradiční bazén s nácvikem plavání, potápění, lodičkami. Je v letošním školním roce poslední, tak bych rád, aby byla solidní účast a někteří si mohli dokončit chybějící podmínky z vlčka plavce. Ze soboty na beděli bude možné přespat v klubovně do nedělní výpravy.
sraz v sobotu v 10:30 v klubovně nebo v 11:45 ve vestibulu bazénu Suchdol, Kamýcká ul.
s sebou plavky, ručník, (případně masku, ploutve, šnorchl, plavecké brýle), 100,- Kč.- Přespávající v klubovně si vezmou věci na nedělní výpravu, spacák není nutný (máme jich v klubovně dostatek).
návrat ve 14:00 ve vestibulu bazénu Suchdol (nejedeme společně do klubovny), jednotlivci co budou spát v klubovně mohou zůstat až do 15h v bazénu se staršími a v klubovně pak budou v 16h.
12.2.2023

Zimní výprava Bobříků

Zimní výprava Bobříků. Nebude to žádný dlouhý pochod, zaměříme se na to, abychom si užili zimní přírodu. Pokud bude sníh, vezmeme pekáče na bobování, pokud bude hodně mrznout, půjdeme kousek po zamrzlém potoce.
sraz v neděli v 7:45 v klubovně. Je možné zde přespat po sobtním bazénu.
s sebou teplé oblečení a dobré boty, náhradní ponožky, jídlo na celý den - něco na opékání, určitě uděláme ohýnek, lahev s pitím. Přespávající v klubovně si nemusí brát spacáky, máme jich dostatek na půjčení.
návrat V neděli v 18:00 do klubovny.

Přihlašování na akce

Na stránkách máme umístěnou tabulku pro přihlašování na všechny akce.
Pro přihlášení na akci změňte obsah políčka na Ano, v případě neúčasti vyplňte Ne.
U přihlášených se políčko automaticky vybarví zeleně, u omlouvaných červeně.
Oranžová políčka jsou naše komentáře, kde oznamujeme, jak se koho akce týká - i ta jsou určena k přepsání na Ano nebo Ne, případně jiným komentářem.
ZDE JE PŘIHLAŠOVACÍ TABULKA

Žluté nadpisy jsou akce převážně jen pro Bobry, světle zelené pro Bobříky. Hnědé nadpisy jsou akce pro všechny (Bobři i Bobříci). Modré nadpisy jsou akce pro vybrané členy.

ZDE JE LAKROSOVÉ PŘIHLAŠOVÁNÍ

Modrá jména jsou registrovaní hráči ligy a týkají se jich zápasy (modrý nadpis), otevřené turnaje (zelené) a dětské turnaje (žluté), pokud nejsou tmavě modří. Všech se týkají otevřené turnaje a žlutých jmen navíc dětské turnaje.