rezervace | adresa klubovny: Pitterova 1, Praha 3 | admin  

4. přístav Jana Nerudy

Magistrát hl. města Prahy Městská část Praha 3

Co nás čeká a nemine:

21.5.2022

Pochod Praha-Prčice

Jako každoročně akci spolupořádáme a budeme pomáhat v cíli pochodu, dopoledne absolvujeme krátkou trasu 23km. Vybraní jedinci (týká se pouze starších 13 let) pojedou autobusem rovnou do Prčice, kde budou pomáhat s přípravou cíle. Pochodníci pak budou odpoledne vydávat botičky u stánku až do ukončení akce, vrátíme se tedy pořadatelským autobusem až pozdě večer. V neděli bude určitě nějaká akce, zatím mám v plánu jet na kanál trénovat na raftech před prázdninovou akcí do Norska. Každopádně je možné přespat v klubovně obě noci.
sraz v sobotu v 6:15 v klubovně nebo v 6:50 na náměstí Jiřího z Poděbrad před školou. Je možné přijít už v pátek večer (po 19h) a přespat v klubovně
s sebou dobré obutí a oblečení na pochod, pořadatelské tričko (kdo má z minulých let), svačinu a pití na cestu (oběd a večeře již budou zajištěny na místě), asi 50,- kč kapesné.
návrat v sobotu okolo 22h na náměstí Jiřího z Poděbrad nebo asi tak ve 22:30 do klubovny. V klubovně je možné přespat do nedělní akce. Kdo se v neděli nezúčastní, může odejít ráno okolo deváté hodiny.
22.5.2022

Raftování

Na plánovaný trénink na kanál se skoro nikdo z potenciálních účastníků Norska nepřihlásil. Pokud se sestava účastníků výrazně nezmění, pojedeme jen do Brandýsa. Jinak jsme se chystali na Troju.
sraz v neděli v 9:00 v klubovně.
s sebou věci na vodu, svačinu.
návrat v neděli odpoledne, podle toho, kolik nás bude a kam nakonec pojedeme.
17. a 24.5.2022

Schůzky Bobříků na vodě na Štvanici

Dvě schůzky pojedeme na vodu na Štvanici, každou schůzku dvě posádky. 17.5. pojede na vodu posádka Žlutá a Modrá (Emil, Ouško, Marco, Kuba, David, Jakub, Deniz, Knedlíček, Hynek, Michal, Tonda, Vítek, Jonáš, Matěj), 24.5. posádka Červená a Zelená (Očko, Ježko, Franta, Jáša, Filip, Damián, Pepča, Ben, Pacák, Alex, Oliver, Honzík, Max, Želva). Sraz všech Bobříků bude v 16:15 v klubovně, na Štvanici odjedeme nejpozději v 16:30. Pokud to někdo nestíhá a je v posádce na vodu, může přijít rovnou na Štvanici tak, aby byl v 17h převlečený a připravený na vodu. Na lodích jezdíme do 18:30, v 19h bychom měli být v klubovně. Děti, co zůstanou v klubovně využijí prodloužený čas schůzky k výrobě rekvizit na Navigamus a budou mít samozřejmě normální schůzku do 18:30 (ale mohou zůstat až do 19h).
sraz vždy v 16:15 v klubovně nebo do 17h na Štvanici (v parku na východním cípu ostrova za tenisovými kurty).
s sebou věci na vodu (trenky, tričko, vodní boty, při horším počasí šusťakové kalhoty a bundu).
návrat v 19h do klubovny.
2.-5.6.2022

Navigamus 2022

Celostátní setkání vodních skautů, které se koná jednou za tři roky. Pro děti je zde připravena spousta aktivit a soutěží, samozřejmě se jezdí i na vodě včetně plachtění. Stále je ještě možné se přihlašovat, zaplatili jsme pár míst navíc. Účastnický poplatek je 1100,- Kč. Platby posílejte na účet 2101999393/2010, specifiký symbol 222444 (Bobři) nebo 2224444(Bobříci), variabilní symbol je registrační číslo člena, stejně jako u příspěvků. Odjíždí se ve čtvrtek odpoledne, na pátek dostanou děti uvolňovačku do školy.
sraz ve čvrtek v 15:45 v klubovně.
s sebou spacák, karimatku, kroj (tričko, šátek, tmavé kraťasy), převlečení na vodu i do lesa, plavky, ručník, hygienické potřeby, zápisník, tužku, uzlovačku, KPZ, baterku, nožík, ešus nebo misku, hrníček, lžíci, svačinu, 50 až 100,- Kč kapesné na suvenýry z Navigamu.
návrat v neděli v 18h do klubovny.

Přihlašování na akce

Na stránkách máme umístěnou tabulku pro přihlašování na všechny akce.
Pro přihlášení na akci změňte obsah políčka na Ano, v případě neúčasti vyplňte Ne.
U přihlášených se políčko automaticky vybarví zeleně, u omlouvaných červeně.
Oranžová políčka jsou naše komentáře, kde oznamujeme, jak se koho akce týká - i ta jsou určena k přepsání na Ano nebo Ne, případně jiným komentářem.
ZDE JE PŘIHLAŠOVACÍ TABULKA

Žluté nadpisy jsou akce převážně jen pro Bobry, světle zelené pro Bobříky. Hnědé nadpisy jsou akce pro všechny (Bobři i Bobříci). Modré nadpisy jsou akce pro vybrané členy.