rezervace | adresa klubovny: Pitterova 1, Praha 3 | admin  

4. přístav Jana Nerudy

Magistrát hl. města Prahy Městská část Praha 3

Co nás čeká a nemine:

19.-22.8.2022

Plachetní soustředění

O prázdninách je možné se zúčastnit kurzu na plachetnicích na Seči. Týká se to zájemců od 12 let. Přihlašování je možné přes stránky "roveři" (kdo není členem roverského kmene, připíše své jméno do volného řádku). Zde budou umístěny i podrobnější informace.
26.-31.8.22

Lakrosové soustředění

Na konci prázdnin pořádáme lakrosové soustředění pro všechny věkové kategorie. Zúčastnit se mohou i začátečníci, zejména ti, kteří by od září příštího roku chtěli trénovat v našem lakrosovém kroužku. Přihlašování je v této tabulce , pro naše členy stačí v přihlašovací tabulce oddílu.
sraz v pátek v 17:45 v klubovně. Případně je možné, aby se účastníci dojeli do Chotiněvsi č.p.54 po předchozí domluvě.
s sebou spacák, věci na převlečení na hřiště (kdo má, vezme si dres) i do přírody, přezutí do chaty, plavky, ručník, hygienu, běžné skautské potřeby, 500,- Kč
návrat ve středu v 17:45 do klubovny.
1.-2.10.2022

Lužnice i pro rodiče s dětmi

Vodácká výprava na Lužnici autobusem. Přihlašování je pouze na mail Petr.karlovsky@nipax.cz. Pokud si budou rodiny půjčovat lodě z přístavu, označí si po dohodě s vedoucími oddílů jménem na visačce loď v týdnu před Lužnicí (např. při vyzvedávání dětí) - lodě budou připraveny u klubovny. Navazování lodí na vlek je v pátek od 18h, zájemci si zde také mohou zapůjčit pádla a vesty, případně neopreny.
sraz v sobotu 1.10. v 8,00 v klubovně na Křížku (asi autobus zůstane na Olšanské, ale přijďte do klubovny).
s sebou spacák, karimatku, převlečení, věci na vodu (boty nejlépe staré tenisky - ne kroksy!), tričko, šusťákové kalhoty, šusťáková nebo vodácká bunda, v klubovně je možné si půjčit neoprény), plavky, ručník. Jídlo řeší každá rodina samostatně, děti bez rodičů se budou stravovat společně. V sobotu bude možnost zajít do hospody.
návrat v neděli v 18h ke klubovně (v 17h do loděnice, kde budeme sundavat lodě).

Přihlašování na akce

Na stránkách máme umístěnou tabulku pro přihlašování na všechny akce.
Pro přihlášení na akci změňte obsah políčka na Ano, v případě neúčasti vyplňte Ne.
U přihlášených se políčko automaticky vybarví zeleně, u omlouvaných červeně.
Oranžová políčka jsou naše komentáře, kde oznamujeme, jak se koho akce týká - i ta jsou určena k přepsání na Ano nebo Ne, případně jiným komentářem.
ZDE JE PŘIHLAŠOVACÍ TABULKA

Žluté nadpisy jsou akce převážně jen pro Bobry, světle zelené pro Bobříky. Hnědé nadpisy jsou akce pro všechny (Bobři i Bobříci). Modré nadpisy jsou akce pro vybrané členy.