rezervace | adresa klubovny: Pitterova 1, Praha 3 | admin  

4. přístav Jana Nerudy

Magistrát hl. města Prahy Městská část Praha 3

Co nás čeká a nemine:

28.9.2022

Napříč Prahou přes tři jezy - Bobříci

Tradiční závody, které opět spolupořádáme a uvítáme pomoc rodičů v cíli.

Plánujeme následující složení posádek Bobříků:

Pacák, Pepča, Marco, Želva, Michal

Oliver, Matěj, Jonáš, Honzík, Vítek, David.

Všichni pojedeme po závodě zpět do loděnice po vodě. Pokud by se protáhlo vyhlašování, zůstanou na místě jen ti, kteří se umístí na stupních vítězů - ty pak dopravíme auty nebo MHD do loděnice nebo klubovny. Není tedy možné ihned po závodě odcházet, každá posádka si musí zajistit odvoz pramice do loděnice. Lodě doplníme členy, na které nezbylo místo na závodění, plavby zpět se mohou zúčastnit i rodiče, případně nováčci (co přijdou do cíle pomáhat s rodiči).
sraz ve středu v 7:00 v klubovně nebo v 8:00 v loděnici. Jednotlivci, kteří přijdou pomáhat s nakládáním věcí do cíle a na start, mohou v klubovně přespat z úterý na středu.
s sebou krojové tričko a šátek, dvoje převlečení na vodu, 50,-Kč startovné, v cíli bude občerstvení.
návrat okolo 16h do loděnice, kde je možné děti vyzvednout. Se zbylými účastníky se pak vrátíme do klubovny.

1.-2.10.2022

Lužnice i pro rodiče s dětmi

Vodácká výprava na Lužnici autobusem. kam mohou jet i rodiče-vodáci se svými dětmi. Přihlašování rodin je pouze na mail Petr.karlovsky@nipax.cz - do přihlašovací tabulky pište jen děti, které pojedou bez rodičů. Pokud si budou rodiny půjčovat lodě z přístavu, označí si po dohodě s vedoucími oddílů jménem na visačce loď v týdnu před Lužnicí (např. při vyzvedávání dětí) - lodě budou připraveny u klubovny. Navazování lodí na vlek je v pátek od 18h, zájemci si zde také mohou zapůjčit pádla a vesty, případně neopreny.
sraz v sobotu 1.10. v 8,00 v klubovně na Křížku (asi autobus zůstane na Olšanské, ale přijďte do klubovny).
s sebou spacák, karimatku, převlečení, věci na vodu (boty nejlépe staré tenisky - ne kroksy!), tričko, šusťákové kalhoty, šusťáková nebo vodácká bunda, v klubovně je možné si půjčit neoprény), plavky, ručník. Jídlo řeší každá rodina samostatně, děti bez rodičů se budou stravovat společně. V Malšicích, kde přespáváme, je bohužel v hospodě nějaká místní akce. Uděláme tedy v prostorách areálu u školy oheň, tak si můžete vzít něco na opékání.
návrat v neděli v 18h ke klubovně (v 17h do loděnice, kde budeme sundavat lodě).

Přihlašování na akce

Na stránkách máme umístěnou tabulku pro přihlašování na všechny akce.
Pro přihlášení na akci změňte obsah políčka na Ano, v případě neúčasti vyplňte Ne.
U přihlášených se políčko automaticky vybarví zeleně, u omlouvaných červeně.
Oranžová políčka jsou naše komentáře, kde oznamujeme, jak se koho akce týká - i ta jsou určena k přepsání na Ano nebo Ne, případně jiným komentářem.
ZDE JE PŘIHLAŠOVACÍ TABULKA

Žluté nadpisy jsou akce převážně jen pro Bobry, světle zelené pro Bobříky. Hnědé nadpisy jsou akce pro všechny (Bobři i Bobříci). Modré nadpisy jsou akce pro vybrané členy.

ZDE JE LAKROSOVÉ PŘIHLAŠOVÁNÍ

Modrá jména jsou registrovaní hráči ligy a týkají se jich zápasy (modrý nadpis), otevřené turnaje (zelené) a dětské turnaje (žluté), pokud nejsou tmavě modří. Všech se týkají otevřené turnaje a žlutých jmen navíc dětské turnaje.