rezervace | adresa klubovny: Pitterova 1, Praha 3 | admin  

4. přístav Jana Nerudy

Magistrát hl. města Prahy Městská část Praha 3

Co nás čeká a nemine:

Rozpis schůzek Bobrů

Rozpis témat schůzek. Je k nahlédnutí ZDE
1.10.2021

Dětský lakrosový turnaj O vykopávku

Tradiční dětský lakrosový turnaj pro hráče a hráčky do 15 let včetně (v den konání zápasu jim nesmí být 16 let). Přihlásil jsem týmy Bobři a Bobříci. Akce je vhodná i pro začátečníky. Děti, které se chtějí v neděli přidat ke splouvání Lužnice, odjedou s Gumou ještě večer do Malšic do tělocvičny.
sraz v sobotu v 7:45 u klubovny nebo v 8:45 na Barrandově na hřišti ZŠ Chaplinovo náměstí.
s sebou sportovní oblečení (dresy máme oddílové) a boty (nejlépe kopačky), lakrosku, jídlo a pití. Kdo pojede na neděli na Lužnici, tak navíc spacák, karimatku, věci na vodu, 200,- Kč.
návrat do 18h do klubovny nebo je možné po odehrání zápasů odejít domů z Barrandova.
2.-3.10.2021

Lužnice i pro rodiče s dětmi

Vodácká výprava na Lužnici autobusem. Mohou se zúčastnit i rodiče - vodáci se svými dětmi. Rodiče si pak sami zajišťují se svými dětmi stravování a obsazení posádek na lodích. Pokud si budou rodiny půjčovat lodě z přístavu, označí si po dohodě s vedoucími oddílů jménem na visačce loď v týdnu před Lužnicí (např. při vyzvedávání dětí) - lodě budou připraveny u klubovny. Na Lužnici se všichni musí přihlásit mailem na petr.karlovsky@nipax.cz do 23.9.2021 (nestačí tedy do přihlašovací tabulky!).
sraz na navazování je v pátek 1.10. v 17h u klubovny. Odjezd v sobotu v 8:00 od klubovny.
s sebou spacák, karimatku, převlečení, věci na vodu (boty nejlépe staré tenisky - ne kroksy!, tričko, šusťákové kalhoty, šusťáková nebo vodácká bunda, v klubovně je možné si půjčit neoprény), plavky, ručník, vybírá se 400,- Kč.
návrat v neděli v 18:00 do klubovny (do 17h do loděnice, kde budeme skládat lodě).
9.-10.10.2021

Podzimní výprava

Dvoudenní výprava na naši základnu Korno. Přihlásil se velký počet dětí, tak uvažuji, že pro ty nejmladší by byla výprave jen jednodenní v sobotu a starší by přespávali. Zatím počítejte se dvěma dny, napište ale do přihlašovací tabulky, zda byste raději nezvolili účast jen jednodenní (Ano-sobota). Podle situace bychom pak upřesnili další.
24.10.2021

Bazén Suchdol

Na letošní školní rok máme opět objednané bazény na plavecký, vodácký a potápěčský výcvik. Vzhledem k velkému počtu členů přístavu jsou rezervované vždy na 3 hodiny a oddíly se zde vystřídají. První bazén 24.10. bude mít první hodinu (12-13) věnovanou neplavcům a mladším dětem, ti pak budou končit po dvou hodinách. Poslední hodinu (14-15) bude možné se potápet a eskymovat.
sraz v neděli v 10:45 v klubovně nebo 11:45 v hale Sportcentrum Suchdol, Kamýcká 129, Praha 6
s sebou plavky, ručník, věci na potápění (kdo má - masku, ploutve, šnorchl)
návrat mladší ve 15:30 (končí ve 14:15 v Suchdole), starší v 16:30 (končí v 15:15 v Suchdole)

Přihlašování na akce

Na stránkách máme umístěnou tabulku pro přihlašování na všechny akce.
Pro přihlášení na akci změňte obsah políčka na Ano, v případě neúčasti vyplňte Ne.
U přihlášených se políčko automaticky vybarví zeleně, u omlouvaných červeně.
Oranžová políčka jsou naše komentáře, kde oznamujeme, jak se koho akce týká - i ta jsou určena k přepsání na Ano nebo Ne, případně jiným komentářem.
ZDE JE PŘIHLAŠOVACÍ TABULKA

Žluté nadpisy jsou akce převážně jen pro Bobry, světle zelené pro Bobříky. Hnědé nadpisy jsou akce pro všechny (Bobři i Bobříci). Modré nadpisy jsou akce pro vybrané členy.