rezervace | adresa klubovny: Pitterova 1, Praha 3 | admin  

4. přístav Jana Nerudy

Magistrát hl. města Prahy Městská část Praha 3

Aktuální informace:

ČÍSLO ÚČTU PRO PLATBY OD RODIČŮ

Od 1.1.2022 budou rodiče posílat platby na nový transparentní účet 2101999393/2010 se stejnými variabilními i specifickými symboly. Jedná se o členské příspěvky, účastnické poplatky a dary. Do účtu je možné nahlédnout na STRÁNKÁCH FIO BANKY.

Členské příspěvky na podzim 2022 zatím neplaťte, přijde vám mailem hromadná výzva k platbě i s QR kódem pro snadnější platbu.

Variabilní symboly jsou v tabulce ZDE.

Lakrosové informace - sezóna 2022-2023

V této sezóně nemáme dostatek kluků, abych mohl registrovat žákovský tým. Začaly ale hrát nše holky, takže jsem zaregistroval ženský tým, ve kterém mohou hrát i kluci od 10 do 14 let. Bobříci budou tedy letos hrát v týmu Kaczki. V týmu jsou registrováni:
Šíma, Lili, Kari, Nela, Anička, Viki, Kosterka, Pája, Matyáš, Eliáš, Ben, Permi, Barbušák, Emil, Očko, Jonáš, Pacák, Štěpán.

Tréninky jsou nyní v úterý 16-17h v klubovně, ve středu 16-17h v klubovně a od 4.11. každý pátek ve sportovní hale Třebešín - Na Třebešíně 3215/1, Praha 3.

Plánované lakrosové turnaje:
17.11. Dětský turnaj 17 listopadu v Praze nebo ve Strašicích
28.-29.1. Zimní turnaj pro děti i dospělé (děti asi jen jeden den, možná v hale)
15.4. Turnaj O putovní lakrosku, nejspíš opět v Srbsku u Berouna
3.-4.6. Otevřený turnaj pro všechny, dvoudenní

ZDE JE LAKROSOVÉ PŘIHLAŠOVÁNÍ

Modrá jména jsou registrovaní hráči ligy a týkají se jich zápasy (modrý nadpis), otevřené turnaje (zelené) a dětské turnaje (žluté), pokud nejsou tmavě modří. Všech se týkají otevřené turnaje a žlutých jmen navíc dětské turnaje.

Kromě toho by v této sezóně měla být spuštěna dětská liga pro hráče do 15 let (dolní věk není omezen), která bude probíhat zápasy v rámci turnajů a minimalizují se tak případné odpolední zápasy. Do dětské ligy pravděpodobně přihlásime dva týmy - Bobři žáci a Bobříci (a zde naopak budou hrát i mladší holky do 15 let), takže se mohou zúčastnit všichni členové lakrosového kroužku.


Přihlašujte se na výpravy

Prosíme o včasné a zodpovědné přihlašování na všechny výpravy a akce oddílu. Máme tradičně velkou podporu MHMP a MČP3, tak si můžeme dovolit udělat i finanačně náročnější akce, aniž bychom vybírali velké poplatky účastníků. Na většinu akcí se bude vybírat prakticky jen na jídlo, což je cca 120,- Kč na den. Vše ostatní (doprava, ubytování, materiál, vstupné atd.) je dotované. Pro vzdálenější akce potřebujeme včas znát počty účastníků, abychom zajistili dopravu a hlavně zamluvili základny pro ubytování.
ZDE JE PŘIHLAŠOVACÍ TABULKA

Úklidy v klubovně

Starší členové (od cca 12 let) si mohou přivydělat placenými úklidy před víkendy, kdy někomu pronajímáme klubovnu. Většinou to bývá v pátek od 15h, termíny a časy najdou zájemci ZDE, a rovnou se také mohou na úklid napsat. Odměna je 300,- Kč za úklid pro všechny zúčastněné dohromady. Jednotlivec je schopen uklidit kompletně asi tak za 3h, ve více lidech to jde samozřejmě rychleji.